Ринкова капіталізація Ford перевищила $100 млрд

У четвер акції американського автовиробника досягли нового 52-тижневого максимуму, підскочивши на 5,7%, довівши, таким чином, ринкову вартість Ford Motor вперше в історії вище за відмітку $100 млрд, пише CNBC.

На торгах у четвер акції Ford підскочили на цілих 5,7% до $25,87, досягнувши ще одного максимуму за 20 з лишком років, перш ніж закритися на рівні $25,02 за акцію, що на 2,3% вище. Його ринкова вартість знизилася до $99,99 млрд.

Причиною такого зростання стали плани Ford щодо збільшення виробництва електромобілів, включаючи кросовер Mustang Mach-E та нову електричну версію пікапа F-150, який має вийти цієї весни. Це було частиною плану реорганізації Ford+ за нового генерального директора Джима Фарлі, який обійняв цей пост у жовтні 2020 року.

Таким чином, серед своїх конкурентів Ford стоїть другим за ринковою вартістю: General Motors коштує близько $90 млрд; стартап з виробництва електромобілів Rivian Automotive - $72 млрд. Першою ж у цьому рейтингу з великим відривом коштує Tesla, ринкова капіталізація якої перевищує $1 трлн.

За оцінками 22 аналітиків, складених FactSet, рейтинг акцій автовиробника - "вище середньоринкового" з цільовою ціною $21,83 за акцію.

Цільова ціна Morgan Stanley для акцій Ford складає $12 за акцію. За словами аналітика Morgan Stanley Адама Джонаса, його «бичачий» прогноз щодо акцій компанії становить $25 за акцію.

14.01.2022

Поделитесь этой новостью: