Meta, YouTube та TikTok блокують російські держмедіа в ЄС

Відгукнувшись на прохання кількох урядів ЄС заблокувати російські державні ЗМІ, компанії Meta, YouTube та TikTok заборонили доступ RT та Sputnik, пише Business Insider.

Минулої неділі ЄС оголосив про заборону мовлення в Європі зазначених російських ЗМІ.

Заборона на доступ офіційним російським ЗМІ у Facebook, Instagram, YouTube та TikTok знаменують собою максимальні обмеження, що колись накладені на RT і Sputnik соціальними мережами.

Свою згоду на блокування доступу російських ЗМІ висловив Нік Клегг, президент глобальної політики материнської компанії Facebook і Instagram Meta, вказавши на отримання запитів від «ряду урядів», а також ЄС.

Meta оголосила, що російські державні ЗМІ не зможуть розміщувати на її платформах Facebook та Instagram рекламу чи монетизувати контент.

"Враховуючи винятковий характер поточної ситуації, ми обмежимо доступ до RT і Sputnik на всій території ЄС", - сказав Клегг.

Google також заборонив російським державним ЗМІ розміщувати рекламу або заробляти гроші як на YouTube, так і Google.

TikTok підтвердив, що також заблокує RT та Sputnik та їхні філії в Європі.

Однак Twitter ще не відповів, чи приєднається він до інших компаній соціальних мереж, які заблокували Russia Today і Sputnik в ЄС, але зазначив у понеділок, що позначатиме твіти, що містять контент російських державних ЗМІ, таких як RT і Sputnik.

01.03.2022

Поделитесь этой новостью: