Китайські акції поновилися з мінімуму 15 місяців після заклику державних ЗМІ до стабілізації ринку

Китайські фондові індекси закрилися на позитивній території в середу, а "блакитні фішки" відскочили від 15-місячного мінімуму, досягнутого на попередній сесії, після того, як державні ЗМІ закликали фінансові установи та пенсійні фонди допомогти стабілізувати ринки.

Індекс Shanghai Composite зріс на 0,66% - до 3.455,67 пункту, тоді як індекс "блакитних фішок" CSI300 піднявся на 0,72% - до 4.712,31 пункту.

CSI300 опустився до мінімуму 15 місяців у вівторок на тлі погіршення настроїв у зв'язку з побоюваннями, що Федеральна резервна система США посилить політику і невизначеності на ринках напередодні святкування місячного Нового року.

"Недавня слабка динаміка ринку акцій класу А – це надмірна реакція на негативні новини", – йдеться у редакційній статті державної газети Securities Daily.

Газета додала, що фінансові установи, такі як фірми, що працюють на ринку цінних паперів, інвестиційні фонди та фонди соціального страхування, повинні взяти на себе відповідальність за підтримку стабільного та сталого розвитку китайських ринків капіталу.

Субіндекс брокерських компаній зріс на 1,8%, сектор споживчих товарів додав 1,1%, індекс виробників промислової техніки піднявся на 2,2%.

Папери сектора нових джерел енергії подорожчали на 2%. Голова КНР Сі Цзіньпін сказав, що амбітні цілі Китаю зі зниження викидів вуглекислого газу не повинні досягатися за рахунок енергетичної та продовольчої безпецки чи "нормальному життю" простих людей.

У той же час, сектор охорони здоров'я опустився на 1,73%.

Гонконгський індекс Hang Seng піднявся на 0,19% - до 24.289,90 пункту, а індекс China Enterprises - на 0,11% - до 8.512,29 пункту.

26.01.2022

Поделитесь этой новостью: