Європейські акції у плюсі напередодні засідань великих ЦБ

Європейські фондові індекси зростають у понеділок, відновлюючись після гіршого тижня за більш ніж два місяці, тоді як інвестори очікують на засідання центральних банків Великої Британії та ЄС на тлі занепокоєння щодо жорсткості політики, зростаючої інфляції та геополітичної напруженості.

Панєвропейський індекс STOXX 600 піднявся на 1,13% до 11.10 за Києвом, а технологічний сектор - на 3,13% після розпродажу у січні.

Акції Vodafone подорожчали на 4,2% після того, як компанія повідомила, що працюватиме з Intel та іншими постачальниками мікрочіпів над створенням власної архітектури чіпів для інновацій та підвищення ефективності нової мережевої технології OpenRAN.

Папери найбільшого оператора зв'язку в Нідерландах KPN зросли на 1,6% після оголошення про нову програму викупу акцій та збільшення дивідендів у 2022 році за рахунок того, що базовий прибуток компанії виріс завдяки збільшенню виручки від мобільного зв'язку.

Папери італійської енергетичної групи Saipem впали на 27% через те, що компанія попередила про падіння прибутку та відкликала прогноз, даний у жовтні, пославшись на скорочення маржі через пандемію та підвищення вартості сировини.

31.01.2022

Поделитесь этой новостью: