Байден посилює санкції проти Росії за допомогою BTC та ETH

У міру продовження дій Росії в Україні Захід не спить і продовжує готувати нові економічні санкції проти Росії, зокрема, за даними CNBC, США завершують розробку нового пакета, який, на їхню думку, покликаний посилити тиск на президента Володимира Путіна: санкції, спрямовані на криптовалюти, такі як біткоін та ефіріум.

Розробкою нового проекту зайняте Міністерство юстиції США — воно створило нову цільову групу для забезпечення дотримання санкцій, зокрема, щоб не допустити, аби Росія використала криптовалюти для обходу американських санкцій та відмивання незаконно одержаних доходів.

Криптовалюти, зокрема, біткоїн та ефіріум, є децентралізованими, тобто не належать державним органам, таким як банки, та не випускаються ними. Вони не мають національних кордонів, і жодного органу, здатного блокувати транзакції з криптовалютами, також поки що не існує. Усім цим, на думку американської влади, користується Кремль, а також інші близькі йому суб'єкти, які підтримують проведення військової операції в Україні, щоб оминати режим санкцій.

За даними постачальника криптовалютних даних Kaiko, транзакції на централізованих біржах біткоїнів як у російських рублях, так і в українських гривнях досягли найвищого рівня за кілька місяців.

03.03.2022

Поделитесь этой новостью: