Баффет купив частку в Activision за $1 млрд до угоди з Microsoft

Корпорація Berkshire розкрила відомості про купівлю 14,7 млн ​​акцій Activision у звіті в понеділок увечері. Її інвестиції в виробника таких ігор, як World of Warcraft та Call of Duty, стали частиною відносно невеликих коректив в активах протягом четвертого кварталу 2021 року. В останні роки корпорація вартістю $703 млрд щосили намагалася знайти привабливі інвестиції.

Що стосується придбаної частки Berkshire в Activision, станом на 31 грудня вона оцінювалася в $975 млн. Враховуючи ціну акцій на момент закриття торгів у понеділок, що дорівнює $81,50, частка компанії Баффета коштуватиме майже $1,2 млрд.

Ціна акцій Activision зросла на 23% цього року, набагато випереджаючи ринок загалом, відбиваючи премію, яку Microsoft погодилася заплатити за поглинання компанії. Угода вимагатиме схвалення регуляторів конкуренції, і Microsoft пообіцяла вжити заходів для вирішення потенційних проблем.

Баффет, швидше за все, надасть оновлену інформацію про інвестиції Berkshire, коли його компанія опублікує наприкінці лютого лист акціонерам та річний звіт.

Білл Гейтс, співзасновник Microsoft, який колись був проміжним партнером Баффета, пішов із ради директорів Berkshire у березні 2020 року. Сам же Баффет пішов з ради директорів Фонду Білла та Мелінди Гейтс, найбільшої у світі приватної благодійної організації минулого року.

Рада директорів Berkshire змінила склад у понеділок після того, як компанія заявила, що Том Мерфі, один із найстаріших директорів, вирішив піти у відставку.

Згідно з документацією, в останні місяці 2021 року компанія продовжувала позбавлятися часток у кількох фармацевтичних компаніях, таких як AbbVie та Bristol Myers Squibb.

15.02.2022

Поделитесь этой новостью: