Акції Virgin Galactic обвалилися на 12%

Акції американської космічної компанії Virgin Galactic мільярдера Річарда Бренсона впали на 12% - до $7,16 за папір на вечірніх торгах Нью-Йоркської фондової біржі 4 серпня. Розпродаж акцій почався після того, як компанія вкотре перенесла початок комерційних польотів із туристами.

Раніше початок комерційних польотів було заплановано на третій квартал 2022 року. Проте Virgin Galactic неодноразово розчарувала інвесторів, переносячи запуски. Спочатку їх було відкладено на четвертий квартал 2022 року, а потім на перший квартал 2023 року. На тлі негативних новин з початку року капіталізація компанії Virgin Galactic впала приблизно на 40%, а за останні 12 місяців – на 74%. За підсумками торгів 4 серпня її ринкова вартість становила $2,12 млрд.

Виконавчий директор Virgin Galactic Майкл Колглейзер вважає головними причинами, які негативно вплинули на діяльність компанії, збої у ланцюжку поставок комплектуючих та дефіцит робочої сили. Компанія також анонсувала будівництво двох нових кораблів-носіїв, кожен із яких розрахований на здійснення до 200 запусків на рік. Перший корабель наступного покоління планується ввести в експлуатацію у 2025 році.

05.08.2022

Поделитесь этой новостью: