Корисне

Свічковий аналіз

Свічковий аналіз вже більше 200 років залишається затребуваний трейдерами усього світу на фінансових ринках. Його простоту і його ефективність можна поєднувати з будь-якою торговельною системою.

  Японські свічки:

Свечевой анализ - Японские свечи

Для успішної роботи трейдер повинен розрізняти комбінацій свічок. Він повинен знати, які комбінації вказують на посилення і продовження тренда, а які прогнозують розворот. Чим вище часовий інтервал, тим надійніше сигнали.

     Щоб провести правильний і грамотний свічковий аналіз, важливо враховувати напрям свічки, довжина тіла і її тіні.

      Коли напрямок свічки низхідний, вона пофарбована чорним кольором, висхідний забарвлене білим.

 Довге тіло свічки з короткою тінню, з більшою ймовірністю говорить про подальше продовження руху в бік тренда. І навпаки

  Падаюча зірка и перевернутий молот:

Свічки «падаюча зірка» і «перевернутий молот» дуже схожі за формою. У них короткий ведмеже тіло свічки, над яким височить довга тінь і це хороший сигнал про завершення висхідного тренда. Фігура свічкового аналізу «падаюча зірка» це сильний розвороту сигнал для входу в позицію на продаж на самому початку його руху.

    «Перевернутий молот» фігура невизначеності і не може допомогти трейдеру в аналізі руху ціни.

Свечевой анализ - Перевернутый молот сильная позиция

Свечевой анализ - Перевернутый молот слабая позиция

Свічка молот и повішаний:

Свічка «молот» це сильний розвороту сигналу в низхідному русі на який варто звертати увагу, оскільки після формування даної свічки, в більшості випадків ціна різко змінює напрямок. «Молот» має коротке бичаче тіло свічки, під яким звисає довга тінь.

  Свічка «повішений» не несе в собі багато інформації тому що не може вказати подальший рух. Ціна з однаковою ймовірністю може піти як вгору так і вниз.

 

Свечевой анализ - Свеча молот повешенный

 Ведмеже поглинання і бичаче поглинання:

 

Дані свічкові моделі «ведмеже поглинання» і «бичаче поглинання» є сильними сигналами для розвороту. Свічка яка сигналізує розворот практично вдвічі більша за попередню, вона по суті поглинає своїм розміром першу. Різниця у них не тільки в розмірах, але і рух у них в різні боки.

Свечевой анализ - Медвежие поглощение и бычье поглощение

Харамі у вершини і харами у основи:

Харамі є слабкою свічковою комбінацією, вона не може з великою часткою ймовірності вказати трейдеру напрямок ціни.

    Особливістю свічкових моделей «харамі» є те, що тіло першої свічки повинно поглинати тілом другий. Також бажано, щоб напрямок свічок було різноспрямованим.

Свечевой анализ - Харами у вершины и харами у основания

 

30.03.2020

Поделитесь этой новостью: