Корисне

Parabolic SAR

Параболік був винайдений ще в 70-х роках знаменитим трейдером і аналітиком Уеллсом Уайлдером, автором індикаторів RSI, ATR і DMI.

Як встановити індикатор:

Параболик - как установить индикатор

Parabolic SAR відноситься до трендових індикаторів. На графіку він виглядає як ряд точок, розміщених або під, або над ціною. Якщо точки Параболіка розташовані під ціною, це свідчить про висхідний тренд, якщо знаходиться над графіком - рух низхідний.

Параболик - график 1

Параболік - не просто трендовий індикатор. Він також призначений для визначення точок розвороту. Свічка, на якій з'являється маркер Параболіка, вважається зворотньою, і завдяки цьому сигналу трейдеру не важко заробити на коректувальному русі або навіть «зловити» тренд в самому його початку.

Параболик - график 2

Торгівля з Параболіком

 

    Одна з головних особливостей торгівлі з Параболіком полягає в тому, що він може використовується самостійно, так само Параболік дає хороші результати в парі з багатьма індикаторами, як на прикладі з індикатором MACD.

Параболик - график 3

В даному випадку Параболік дає сигнал коли маркер змінює своє положення щодо графіка, індикатор MACD також показує розворотні сигнали.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

Першим сигналом індикатора Параболік вважається поява маркера вище або нижче свічки. Для уникнення хибних сигналів індикатора, відкриття позиції рекомендується робити на 2-3 сигналі Параболіка.

      На прикладі нижче видно, що відкриття ордера відбувається на 2 сигналі Параболіка (в точці А). SL встановлюємо на перший сигнал індикатора (в точці В).

Параболик - график 4

З відкриттям кожної наступної свічки SL пересуваємо в напрямку тренда (в точці С).

     Позиція закривається по SL з прибутком або при появі маркера індикатора в зворотьню сторону (формуванні зворотного сигналу в точці D).

Параболик - график 5

На низхідному русі проробляємо ту ж операцію.

Параболик - график 6

Параболик - график 7

31.03.2020

Поделитесь этой новостью: