Корисне

Індикатор MACD

Індикатор MACD - технічний індикатор, розроблений Джеральдом Аппелем, який використовується в технічному аналізі для оцінки і прогнозуванні коливань цін на фондовій і валютній біржах. Індикатор використовують для перевірки сили і напрямку тренда, а також визначення розворотів точок.

Індикатор MACD використовується як додатковий фільтр. У самостійному застосуванні рекомендується торгувати по індикатору MACD тільки на таймфреймах Н1, Н4, Д1 і вище, оскільки на менших можлива генерація великої кількості помилкових сигналів.

    Існують три зони:

  Позитивна (вище балансової лінії) - тренд вважається висхідним, на ринку домінують покупці.

   Негативна (нижче балансової лінії) - тренд низхідний, в обсязі угод переважають продавці.

     Перетин гістограмою нульової лінії - сигнал до розвороту.

                          Купівлі та продажу по індикатору:

Розглянемо, коли стовпчики гістограми знаходяться вище нульової позначки. У такому випадку, якщо кожний наступний стовпець вище попереднього - це означає, що на ринку зміцнює свої позиції бичачий (зростаючий) тренд, що служить добрим сигналом для відкриття позиції на покупку. Однак слід бути уважними, як тільки величина кожного наступного стовпця стала зменшуватися в порівнянні з попереднім - сигнал до того, що бики втрачають свою силу і цілком ймовірно зміна тренда.

    Великі значення гістограм індикатора MACD розташовані, нижче нульової позначки і кожний наступний стовпець, нижче попереднього - це говорить про переважання на ринку ведмежого тренда і можливості відкриття позиції на продаж. Про можливу зміну тренда буде говорити той факт, коли кожний наступний стовпець буде знаходитися вище попереднього.

Інструмент дає сигнал на покупку тоді, коли стовпчики гістограми починають спадати нижче нульової позначки, а потім закриваються вище ковзної середньої. Закриваємо угоду, коли середня змінна виходить з стовпців гістограми в позитивній зоні.

 

 

Індикатор MACD (англ. Moving Average Convergence / Divergence - сходження / розбіжність ковзних середніх).

- це розбіжність спрямованості індикатора і графіка ціни, при якій виникають такі умови - високий максимум ціни не підтверджується більш високим максимумом на індикаторі - "розбіжність ведмедів". Зворотний випадок, нижчий мінімум не підтверджується мінімумом на індикаторі - тоді це "розбіжність биків". Сигнали для розвороту:

Сигнал сходження / розбіжність вважається актуальним поки стовпці гістограми знаходяться в одній зоні (позитивній або негативній). Якщо стовбчики гістограми перетинали нульову зону (зону перетину), такий сигнал розглядати не варто.

01.04.2020

Поделитесь этой новостью: