Корисне

Основа фундаментального аналізу на фінансових ринках, це зміна в економічній і політичній ситуації в світі. Найчастіше такі зміни призводять до прогнозованого зростання або падіння активів. Відповідно трейдер володіючи цією інформацією може вибудовувати прогноз на той чи інший біржовий товар.

   Найбільш важливі новини:

Рівень безробіття.

Процентні ставки.

Зміна валового внутрішнього продукту (ВВП).

Індекс споживчих цін і рівень інфляції.

Торговий баланс.

Ціни на нафту і інші природні ресурси ...

 

    На сайті компанії Європейська Консалтингова Група Double Case в розділі "аналітика" можна подивитися економічний календар в якому вказані всі основні новини.

Фундаментальный анализ - Аналитика

Торгівля за новинами:

У стратегії торгівлі по новинах рекомендується установка відкладених ордерів Sell Stop і Buy Stop за 5 хвилин до виходу важливої ​​новини. Основна рекомендація витримувати між ними і ціною 20-25 пунктів, але це залежить від волатильності інструменту. Перед виходом новини можливі невеликі коливання, з цього і витримується така відстань відкладених ордерів (Sell Stop і Buy Stop) від ціни.

    Не варто забувати виставляти Стоп ордери (Stop Loss). Трапляється що після виходу новини ціна може зробити стрибок спершу в одну, потім в іншу сторону. Стоп Лосс не рекомендується перевищувати 20-30 пунктів (з урахуванням волатильності). З огляду на той факт що при виході новини (зі статистичними даними з США по безробіттю та зайнятості в несільськогосподарському секторі - Non Farm Payrolls) ціна одним імпульсом може пройти 80-100 і більше пунктів, у трейдера завжди є можливість закритися з прибутком (Take Profit) за сумою двох угод.

    Існує інструмент який може сильно допомогти трейдеру в його торгівлі по новинах, його назва Trailing Stop. Його завдання автоматично підтягувати Стоп Лосс, це дає можливість трейдеру закривати ордер по Стоп Лосс з прибутком навіть в разі сильних коливань. Кількість пунктів при яких буде спрацьовувати Trailing Stop кожен трейдер повинен вибрати для себе сам, це все залежить від волатильності і від досвіду роботи трейдера.

Фундементальный анализ - Non Farm Payrolls

На даному малюнку видно яким способом відбувається торгівля по новинах. Як правильно встановлювати відкладені ордери Sell Stop і Buy Stop, а також накази на закриття ордера Stop Loss і Take Profit.

Фундаментальный анализ - Stop Loss и Take Profit

 

Поделитесь этой новостью: