Політика повернення


Діє з 1 січня 2020 р.

Для отримання докладної інформації про наші строки відшкодування і політиці, будь ласка, зверніться до інформації нижче. Зверніть увагу, що ми дуже серйозно ставимося до порушень Умов використання і Політики Конфіденційності, і ми не зобов'язані пропонувати повернення коштів користувачам, які, як встановлено, порушують ці умови, навіть якщо їх запити зроблені протягом встановленого періоду повернення. Аналогічним чином, ми не зобов'язані пропонувати повернення із запізненням користувачам, які не отримали прохідний бал в реченні контенту або які іншим чином не задоволені своєю підсумковою оцінкою.

Для отримання додаткової інформації про наш процесі повернення коштів, включаючи інструкції по запиту повернення коштів, відвідайте наш офіс.

Для групового практичного навчання

Double Case не пропонує повернення коштів за платежі, здійснені за групове навчання. Щоб уникнути додаткових під час безкоштовних пробних лекцій, ви повинні скасувати свою підписку до закінчення 4-денний безкоштовної пробної версії й повідомити про це вашого викладача. Якщо ви пройдете подальший курс, Double Case залишає за собою право вимагати від вас оплатити повну вартість, щоб отримати курс і / або сертифікат спеціалізації.

Для Double Case Професійне навчання

Щоб отримати повне відшкодування оплати курсу Double Case Професійне навчання, надішліть запит на відшкодування на пошту компанії: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , в разі якщо ви не почали навчання протягом 14 днів з моменту оплати. Повернення коштів не буде надано за запитом після цього 14-денного періоду. Ваша підписка на Double Case Професійне навчання триватиме протягом періоду навчання, визначеного на момент покупки або передплачених послуг не підтримує буде припинена або припинена Double Case за порушення Умов використання.

Для одноразових курсів спеціалізованих покупок

Якщо ви попередньо записалися й оплатили курс, Double Case запропонує вам повне повернення коштів до 14 днів після початку курсу або до тих пір, поки ви не отримаєте сертифікат курсу, в залежності від того, що настане раніше. Щоб уникнути сумнівів, після того, як ви отримали сертифікат курсу, ви не маєте права на відшкодування, навіть якщо воно відбувається протягом 14 днів. Якщо ви не отримаєте сертифікат курсу протягом 180 днів, з особистих причин, термін дії вашої реєстрації закінчиться, і вам доведеться заплатити, щоб повторно зареєструватися на курс. Незважаючи на вищесказане, більш короткі періоди повернення можуть застосовуватися до конкретних курсів і спеціалізацій. У цих випадках більш короткий період буде вказано в договорі реєстрації на курс або спеціалізацію.

Торгові майданчики третіх сторін

Double Case відмовляється від будь-якої відповідальності або зобов'язань, пов'язаних з політикою повернення на будь-який сторонній торговому майданчику або з дотриманням або недотриманням третьою стороною такої політики