Пошук, підготовка та кваліфікація трейдерів


Оплатити навчання
 • учеников прошедших обучение
  18053 учнів
  ЩО ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ
 • учеников достигших своих целей
  82 УЧНІВ ДОСЯГЛИ
  своєї мети
 • страны используют наши знания
  23 КРАЇНИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ НАШІ ЗНАННЯ
 • компаний - партнеров
  9 навчальних центрів
  у європі

Свіжі матеріали

Збиток UniCredit в четвертому кварталі збільшився на 22%, але виторг перевищив прогноз

UniCredit SpA, найбільший банк Італії, збільшив чисті збитки в четвертому кварталі 2021 року на 22% - до 1,44 млрд євро проти 1,18 млрд євро за аналогічний період роком раніше. Консенсус-прогноз аналітиків, опитаних самим UniCredit, передбачав збиток у розмірі 1,32 млрд. євро.

Детальніше...

Огляд та прогноз ринку на 28 січня

EUR/USD‌ ‌

Валютна пара продовжує рух у спадному тренді. Фігура денного price action підтверджує потенціал зниження. У пріоритеті угоди продаж. Найближчі цілі – 1,1150, 1,1100.

Скасуванням ведмежого сценарію стане закріплення ціни вище 1,1250.

Детальніше...

Кредитне плече – що це?

Форекс-трейдерів мають можливість укладати угоди, розмір яких багаторазово перевищує доступний капітал. Такий спосіб торгівлі називається маржинальним. Він передбачає застосування кредитного плеча. Для того щоб успішно використовувати систему маржинальної торгівлі, трейдеру, перш за все, варто розібратися з тим, що таке кредитне плече?

Детальніше...

ПРО КОМПАНІЮ

Європейський рівень сервісу
Сучасні технології
Уникальные знания ведущих образовательных площадок мира
Практичний досвід фахівців Double-Case

Double Case – провідна організація, що займається фінансовим консалтингом в Україні. Компанія надає спеціалізовану допомогу приватним особам і компаніям у сфері міжнародних відносин, також займається супроводом з моменту першого звернення і до досягнення поставленої перед собою мети. Головними партнерами Double Case є провідні брокери з Азії та Європи. Крім того, група тісно співпрацює з всесвітньо відомими інвестиційними фондами. Сукупний капітал цих компаній перевищує 3 мільярди доларів США. Для складання найбільш точного аналізу фінансового ринку Double-Case взаємодіє з провідними аналітичними агентствами.

Прохожу обучение в Одесском офисе,занятия групповые,но индивидуальный подход к каждому ученику. Сынсеям- респект,а ученикам- знаний!

newspaper

15.07.2020