Що потрібно знати про Double Case : мета і стратегія навчання трейдерів

Про компанію

 

Double Case  була заснована в 2016 році як навчальна і консультаційна компанія на міжнародному ринку. Сьогодні вона надає послуги навчання і консалтингу з метою підвищення фінансової грамотності населення у сфері трейдингу. Серед них:

  • Вебінари і відео лекції
  • Аналітика фінансового ринку
  • Сервіс дистанційного навчання

 

Аналітики Дабл Кейс є справжніми професіоналами своєї справи. Їхні коментарі та висловлювання публікуються на головних суспільно-політичних ЗМІ України. Завдяки коментарям експертів Дабл Кейс величезна кількість громадян країни навчились розуміти нинішню економічну ситуацію, а також знайшли відповіді на актуальні питання в галузі фінансів і торгівлі.

 

Навчання

 

Основна мета Double Case  – це навчання трейдерів та надання знань про міжнародні фінансові ринки і торгівлі на біржі. Стратегії та методики навчання Double Case  ґрунтуються на практиці лідируючих трейдерів Європи та США. Курси Дабл Кейс допоможуть освоїти цінний багаж знань про торгівлю на фінансовому ринку, а також принципи його функціонування, стратегічні закономірності і ключові терміни. Ви можете обрати як індивідуальне навчання, так і групові заняття. Вони проводяться професійними трейдерами, у яких за спиною багаторічний досвід практики і роботи на фондовому ринку.

 

Компанія Дабл Кейс ніколи не перестає розвиватися. Адже програма навчання трейдерів постійно покращується і оновлюється згідно зі світовими тенденціями. Заняття в Double Case  проходять на такі теми:

  • Вивчення ринкової аналітики;
  • Принцип роботи торгових тактик і стратегій;
  • Концепція торгових систем;
  • Психологія успішного прибутку в трейдингу;
  • Теорія і практика мані-менеджменту.

 

Вебінари

 

Фінансові експерти Double Case  щотижня проводять ознайомчі та навчальні вебінари, метою яких є поліпшення розуміння торгівлі на світовому ринку і підвищення фінансової грамотності. Вебінари Дабл Кейс транслюються в режимі реального часу, тому кожен учасник може задати питання експерту в чаті. Приєднатися до онлайн-семінару не складе ніяких труднощів. Для цього достатньо зареєструватися на захід в соціальних мережах Double Case . Щотижня перед кожним вебінаром формується новий розклад: ми надаємо перевагу тільки найкориснішим і найактуальнішим темам – технічні індикатори, японські свічки, фундаментальні фактори. Фінансові експерти компанії Дабл Кейс демонструють найточніші прогнози щодо прибутковості на фондовій біржі.

Джерело: Capita

20.06.2021