валютная пара EUR/USD фотоф

У цій статті ми поговоримо про одну з найбільш популярних валютних пар - EUR/USD. Валютна пара євро-долар з'явилася 7 квітня 1989 року. Початкова ставка EUR/USD в той час становила 1.0445. Валютні пари на валютному ринку, написані шляхом об'єднання кодів ISO (ISO 4217) базової валюти та зустрічної валюти, що розділяють їх слэшом. Часто символ слеш не прописується. Широко торгівельна валютна пара EUR/USD - це ставлення євро до долара США. Котирування EUR/USD 1.2500 означає, що один євро обмінюється на 1.2500 доларів США. У цій валютній парі EUR є базовою валютою, а долар США є зустрічною валютою.

Самі торговельні валютні пари в світі називаються мажори. Вони включають в себе наші валюти євро, долар США і багато інших такі як: японська ієна, фунт стерлінгів, австралійський долар, канадський долар і швейцарський франк. Ці валютні пари займали близько 75% всіх ринкових операцій на ринку Форекс. Найпопулярніша валютна пара EUR/USD. Наступне місце після EUR/USD займає GBP/USD - будучи самою популярною, а також самої нестійкою.

EUR/USD відмінно підходить трейдерам які торгують валютою, які тільки починають свою роботу, так як валюта рухається досить повільним темпом порівняно з іншими основними парами. Крім того, EUR/USD негативно корелює з USD/CHF, і це пов'язано з позитивною маневреністю з GBP/USD. Трейдери, які активно працюють з валютною парою євро-долара, завжди повинні знати про економічні події в США і Єврозоні. Пара переважно дотримується підприємства руху по тренду. Відкриваючи ринкові угоди трейдер повинен оцінювати поточні ціни, визначати тенденцію і знаходити історичні рівні для виявлення торгової перспективи.

Існує кілька вагомих причин для торгівлі EUR/USD. Насамперед, це одна з найпопулярніших і широко продаються пар по всьому світу на всіх ринках, що допомагає парі забезпечити ліквідність, яка необхідна для зміни цін. EUR/USD фактично є найбільш публічною валютною парою, тому що Євро і долар США - обидві валюти відносяться до найбільш ліквідним, так як відбувається безліч угод саме з цими валютами. Це свідчить про те, що Forex трейдер може вкладати значний обсяг грошей в позицію/торгівлю. Вони можуть вивести на великий прибуток при малому масштабі ринкового коливання.

Валютна пара EUR/USD має вузький спред, який у більшості ситуацій отримує більш високу котирування спреду від форекс-брокерів з-за того, що ця одна з більш імпульсивна і нестійка пар. Таким чином, найбільшим перевагою торгівлі цією парою EUR USD є те, що, оскільки це рідка пара, трейдер зможе робити великі угоди і буде платити менші спреди.

Трейдери повинні розуміти і враховувати важливі моменти, перш ніж почати торгівлю EUR/USD. Першочергово, що країни, такі як Німеччина, Франція, Італія і Іспанія, формують понад 3/4 частини ВВП єврозони. Таким чином, економічні новини і статистичні дані, пов'язані з цими країнами, поряд з США величезним чином впливають на результати торгівлі і волатильність. Одне просте правило про валютній парі EUR/USD - чим більше волатильності на ринку, тим більше прибутку, яку можна отримати. Будь-які новини, будь то хороші чи погані, можуть створити ринкове рух, які виявиться хорошим для деяких і не дуже хорошим для інших. Саме в цей момент формується можливість для трейдера; це його найкращий час для торгівлі валютами, за умови, що він побачив його і прорахував.

Тут ми хочемо описати важливу і корисну інформацію про валютах євро та долар США.

Ця схема дозволяє отримати результати котируваної валюти. Щоб обчислити значення одного пункту в доларах США з котируваної валюти, розділіть результат на значення «ask» (пропозицію) котируваної валюти по відношенню до долара США - в разі, якщо котирувана валюта має пряму ставку. В якості альтернативи, помножте його на значення «bid» котируваної валюти по відношенню до долара США - якщо котирувана валюта має зворотну ставку.

Всі спреди валютних пар Форекс значні з-за того, що вони можуть вплинути на схему торгівлі трейдера більш глобальним способом. Будь-який трейдер хоче бачити торгівлю посиленою (як в торгівлі ф'ючерсами та акціями), і дуже стурбований тим, коли торгівля слабка. Розширення ринку Форекс завжди означає дорогі операції і більш низькі роздрібні продажі. Навіть якщо спред низький і рівний половині піпса, навіть не цільний, це покаже трейдерам різницю між валютними парами і запропонує можливість укласти угоду. З цієї точки зору спреди можуть бути дуже корисними.

Менші спреди краще для форекс-інвесторів, тому що мале коливання курсу дозволяє їм отримувати прибуток від торгівлі на багато легше.

ЄВРО.Це друга за величиною валюта, що знаходиться в обігу після долара США. З тих пір, як Євро був введений, він отримав визнання і схвалення стати офіційною валютою для 16 країн, що входять в Єврозону з 2002 року і замінила їх національні валюти (Австрія, Кіпр, Бельгія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Італія, Ірландія, Португалія, Словаччина, Словенія та Іспанія). Євро є другою за величиною резервною валютою після долара США, а єврозона є другим за величиною економічним регіоном, знову зайняли друге місце в економіці після США.

Європейські країни, які не використовують Євро, такі як Данія, Швеція і Великобританія, контролюється і підтримується Європейською системою центральних банків, до якої входять Європейський центральний банк і центральні банки єврозони.

Долар США. Валюта американської економіки, і з часом вона стала найнадійнішою валютою в світі. Незважаючи на зусилля по падінню і витіснення долара, недавній економічна криза наочно продемонструвала підтримку, якою користується долар США, і що він є суттєвим варіантом для інвесторів, які шукають надійну валюту.

Економіка - це складна тема, а американська економіка - не менше. Щоб зрозуміти долар, потрібно у всьому розбиратися детально - причину зростання і падіння процентних ставок поряд з політичним тиском, їх створеними структурованими трудовими групами.

14.12.2020

Поделитесь этой новостью: