Стиль свінг-трейдинг заслужено користується популярністю серед досвідчених біржових торговців. Походить його назва від англійського слова "swing", що означає "коливання", "розмах" або "розворот".

Сам по собі свінг-трейдинг не є конкретною торговельною стратегією, а скоріше являє собою стиль, що знаходиться між інтрадей і позиційною торгівлею.

Суть цього методу на ринку Forex полягає у використанні циклів цін, що тривають від 2 до 5 днів, і вході в угоди, слідуючи за великими гравцями. Трейдер заробляє на рухах ціни в межах існуючих каналів.

Вхід на ринок відбувається в напрямку довгострокової тенденції після того, як хвиля угод протилежного тренда закінчується.

Аналіз ринку під час свінг-трейдингу проводять на триваліших часових інтервалах (тижневий, денний), при цьому використовують як годинний, так і чотиригодинний період. Угоди тримаються протягом 2-5 днів і відкриваються та закриваються протягом торгового тижня.

Свінг-трейдинг набув популярності серед валютних трейдерів завдяки кільком перевагам.

По-перше, він дає змогу торгувати слідами великих гравців, що збільшує ймовірність прибутку і дає змогу скоротити ризики.

Відомо, що ціни рухаються за рахунок учасників ринку з великими капіталами, а не за рахунок дрібних спекулянтів. Для приватних трейдерів, подібно до маленьких "риб-прилипал", доцільно слідувати за "китами".

За допомогою фундаментального аналізу можна відстежувати тенденції. Дізнатися, в який бік переважує думка більшості учасників на валютному ринку, можна, аналізуючи звіти комісії CFTC, опціонні рівні та напрямок монетарної політики центральних банків.

Пошук точки входу відбувається за допомогою комплексного технічного аналізу, відстежуючи головну тенденцію, починаючи з місячного часового інтервалу і продовжуючи тижневим і денним. У цьому важливо пам'ятати про trend is your friend і входити в ринок у напрямку головної тенденції. Актуальним буде використання трендової торгової стратегії і торгівля в межах цінового каналу.

По-друге, свінг-трейдинг - це про те, як заробити більше за менших витрат сил і часу.

Аналіз ринку на старших часових інтервалах і термін відпрацювання угоди, який становить 2-5 днів, дають змогу не проводити годинний аналіз графіка і не постійно сидіти перед комп'ютером. Зазвичай рух ціни на великих часових інтервалах досить інертний, і аналіз, проведений на початку тижня, залишається актуальним до кінця робочого тижня.

Нарешті, свінг-трейдинг пропонує великий вибір стратегій

Це означає, що у вас є можливість аналізувати ринок зручним для вас способом, так само як і знаходити точки входу. Можна "свінгувати" в рамках каналів, купувати за висхідної тенденції від третьої точки лінії тренду і продавати за спадної, а також використовувати індикатори, наприклад, ковзаючу середню з великим періодом як плаваючу лінію тренду.

Крім того, свінг-трейдинг передбачає особливий підхід до розрахунку управління капіталом. Оскільки угоди відкриваються на більш тривалих часових інтервалах, стоп-лоси можуть бути більшими за розміром порівняно з інтрадей-торгівлею. Тому потрібно зменшити обсяг входу в угоду. Однак ризик у грошовому вираженні на одну угоду можна трохи збільшити, тому що угод під час свінг-трейдингу небагато, але за ними буде вищим матоочікування.

19.07.2023

Поделитесь этой новостью: