Стратегії торгівлі з тренду будуються виходячи з технічного чи індикаторного аналізу, а інколи і їх комбінації. У цьому огляді розглянемо, як поєднувати індикатор Parabolic Sar з іншими елементами аналізу у трендових стратегіях.

Якщо в основі алгоритму пошуку точці входу лежать горизонтальні рівні, похилі канали і тренди (висхідні та низхідні), цього буває достатньо для прибуткової торгівлі.

Але трапляються ситуації, коли ціна застигає в моменті локальної невизначеності і неясно, чи проб'є вона рівень і продовжить трендовий рух, чи розгорнеться. Тут для точності входу до угоди можна посилити стратегію трендовим індикатором Parabolic Sar

 

Parabolic Sar: налаштування та принципи роботи

Індикатори Parabolic вважається трендовим і розташований у меню Вставка, вкладці Індикатори в торговому терміналі Metatrader5. Тут знаходимо підпапку Трендові і в списку вибираємо Parabolic Sar.

Для використання як додатковий сигнал до трендових стратегій на підставі технічного аналізу достатньо налаштувань, заданих за умовчанням:

  • крок заданий розробниками у розмірі 0,02
  • максимум 0,2
  • колір та товщина графічного відображення можуть бути будь-якими, на смак трейлера.

З'являється індикатор на графіку у вигляді точок, що формують лінії вище та нижче ціни.

Після цього можна приступати до аналізу принципів формування сигналів Parabolic Sar:

Якщо лінія індикатора, що складається з точок, переміщається вище свічок і формується вище графіка це сигнал про те, що почалося низхідне рух ціни.

Точки індикатора під графіком говорять про зростання ціни.

Сильне відхилення точок параболіка від графіка – ознака того, що незабаром може відбутися зміна напрямку руху на протилежне. Також це може бути провісником переходу у флет.

 

Як застосовувати Parabolic Sar у стратегіях

Варто відзначити, що тільки розуміння напряму ліній параболіку недостатньо для прибуткових угод.

Є низка практичних порад щодо правильного застосування індикатора. Для більшої точності краще застосовувати для отримання додаткового сигналу при роботі з теханалізом.

  1. Пошук сигналів Parabolic буде доречний за наявності на графіку висхідного або низхідного тренду. У флеті може давати помилкові точки входу.
  2. Угоди потрібно відкривати у напрямі основної тенденції. Не потрібно намагатися використовувати сигнали індикатора для того, щоб взяти і висхідні, і низхідні ціни.
  3. Поява двох поспіль хибних сигналів є ознакою того, що ринок “застопорився”. У цьому випадку потрібно продовжити відстежувати сигнали індикатора та їх відпрацювання, але не використовувати для відкриття угод доти, доки не з'явиться поспіль два прибуткові сигнали.
  4. При внутрішньоденних стратегіях Parabolic можна використовувати на денному таймфреймі, щоб звіряти напрямок тренду.

 

09.11.2022

Поделитесь этой новостью: