Фундаментальный анализ фото

Фундаментальний аналіз відноситься до політичних і економічних умов, які можуть вплинути на валюту. Форекс трейдери, які використовують його, покладаються на новинні повідомлення для збору інформації про показники безробіття, економічної політики, інфляції і темпів зростання.

Фундаментальний аналіз часто використовується для отримання огляду руху валюти і надання широкої картини економічних умов, що впливають на певну валюту. Більшість трейдерів покладаються на технічний аналіз для побудови точок входу і виходу на ринок і доповнюють його фундаментальним аналізом.

Ціни на ту чи іншу валюту на Форекс залежать від співвідношення попиту і пропозиції, які, у свою чергу, залежать від економічних умов. Два найбільш важливих економічних фактори, що впливають на попит і пропозицію, - це процентні ставки та економічний тиск. На сильну сторону економіки впливає валовий внутрішній продукт (ВВП), іноземні інвестиції і торговий баланс.

У той час як технічний аналіз зосереджений виключно на ціні, фундаментальний аналіз досліджує економічну, політичну і соціальну динаміку в економіці, щоб зробити висновки про актив, який на Форексі, звичайно ж, є валютною парою. Метою фундаментальних аналітиків є виявлення найбільш потужних сил, що впливають на рух ціни, а потім сформулювати наші стратегії на цій основі. В різний час різні фактори набувають більшого значення в фундаментальному аналізі.

Важливо провести розходження між торгівлею новинами і фундаментальним аналізом. Ринки негайної реакції на новинні події в основному непередбачувані, оскільки немає часу для оцінки і формулювання правильної стратегії відразу після виходу новини. Торгівля новинами більше пов'язана з технічними характеристиками, ніж з фундаментальним аналізом. Фундаментальний аналіз включає в себе уточнення даних новин, виділення важливих частин із релевантних і побудова великої картини, яка потім може бути використана як довгострокової перспективи для торгівлі. Економічні події взаємодіють один з одним, а окремі дані не мають великого значення для стратегії форекс.

Якщо Ви плануєте торгувати на Форексі з допомогою фундаментального аналізу, то одним з ваших головних пріоритетів є знати, коли неминучі всі основні випуски даних. Ви можете зробити це, досягнувши доступу до глобального економічного календарем, в якому перераховані точні часи і дати всіх випусків даних. Ви виявите, що кращі джерела цієї інформації також дозволять Вам використовувати фільтр, щоб Ви могли відточувати ті події, які становлять особливий інтерес. Ви повинні обов'язково зосередитися на всіх подіях, класифікованих як такі, що мають велике значення незалежно від країни їх походження. Вам також потрібно буде стежити за всіма випусками, оціненими як високими і середніми, виробленими США, тому що вони можуть викликати значні стрибки цін.

Якщо Ви серйозно ставитеся до проведення фундаментального аналізу, то Ви також повинні знайти джерело коментарів в реальному часі, який може надати Вам експертний аналіз всіх очікують економічних і політичних повідомлень.

Політичні події можуть серйозно вплинути на Forex, такі як зустрічі G-7 і ОПЕК, національні катастрофи та урядові вибори і т. Д. Ви повинні мати можливість краще справлятися з тими, які заплановані завчасно. Однак Ви будете відчувати все зростаючі труднощі, справляючись з будь-якими випадковими в природі. Прикладами можуть бути терористичні атаки, які можуть викликати раптові і травматичні коливання цін.

Одна з проблем, з якою Ви повинні навчитися справлятися, дуже швидко реагує на заголовки випуску даних. Трейдери, які розвинули звичку робити це, часто можуть вносити свій внесок у первісну реакцію на коліні, яка здатна просувати ціну на великій дистанції в певному напрямку. Тим не менше, такі дії потім повністю і швидко змінюються після того, як одні і ті ж люди знайшли час для докладного аналізу деталей відповідної публікації.

Фундаментальний аналіз вважається складним, але для цього немає ніяких доказів. Це вимагає трохи більше уваги з боку трейдера, але враховуючи, наскільки вигідним і задовільним може бути успіх в торгівлі, це лише невелика ціна, яку потрібно заплатити. Якщо Ви вирішите застосувати цей метод до своєї торгівлі і проявіть наполегливість у своїй практиці, то винагорода буде більш ніж задовільним порівняно з вашими самими високими очікуваннями.

14.10.2020

Поделитесь этой новостью: