Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 9.05.2023

Долар США трохи виріс у вівторок після того, як опитування показало, що умови кредитування в США були менш похмурими, ніж очікувалося.

У той час, як фунт торгується поблизу річного максимуму на очікуваннях того, що Банк Англії підвищить процентні ставки цього тижня.

Новинний фон торгової сесії вівторка буде убогім, що створює передумови для обережної волатильності ринку сьогодні.

EUR/USD

Пара EURUSD впала, досягнувши пунктирного рівня підтримки 1,0973. Якщо його буде пробито, зниження продовжиться до рівня 1,0903. Альтернативним сценарієм буде розворот ціни вгору та повернення до опору 1,1034.На чотиригодинному графіку EURUSD поки не зрозуміло, з якого боку від пунктирної підтримки 1,0973 закріпиться ціна. Положення щодо цього рівня визначить наступний локальний напрямок пари.

GBP/USD

Пара GBPUSD обережно відступає вниз рівня опору 1,2647. На цьому фоні до появи нового каталізатора волатильності ціна може знижуватись до пунктирної підтримки 1,2522.На чотиригодинному графіку GBPUSD після хибного пробою рівня 1,2647 котирування попрямували на південь, де як найближчу мету варто розглянути п'ятничні мінімуми.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує тестувати на міцність рівень опору бокового діапазону 133,74 – 135,19. Звідси котирування можуть перейти до зниження, так і пробити рівень 135,19, закріпившись вище і продовживши зростання до наступної мети 136,18.На чотиригодинному графіку USDJPY пробої рівня 135,19 поки виявляються помилковими. Оскільки новинний фон торгової сесії вівторка буде мізерним, консолідація під рівнем може тривати до виходу звіту з інфляції у середу.

USD/CAD

Пара USDCAD у понеділок утрималася вище за рівень підтримки бічного діапазону 1,3351 - 1,3457. Технічно ціна залишається достатнім запасом ходу вгору до опору 1,3457.На чотиригодинному графіку USDCAD хибний пробій рівня підтримки 1,3351 був сформований свічковою моделлю бичачого поглинання, що підтверджує ймовірність подальшого зростання. Найближчою метою зростання пари залишається рівень 1,3457.

Gold

Ціни на золото коливалися у вузькому діапазоні у вівторок напередодні даних щодо інфляції в США, які інвестори вивчатимуть у пошуках підказок щодо подальшої політики Федеральної резервної системи.

Котирування дорогоцінного металу продовжують обережне відновлення в рамках бокового діапазону 1998,19 - 2046,56, зберігаючи достатній запас ходу до його верхньої межі.

Brent

Ціни на нафту впали у вівторок, втративши частину сильного зростання двох попередніх сесій. Ринок виявляє обережність напередодні публікації даних щодо інфляції в США за квітень, які матимуть ключове значення для наступного рішення ФРС щодо процентної ставки.

Котирування марки Brent відступили вниз від опору бокового діапазону 72,59 - 77,48, маючи достатній запас ходу до його підтримки. Проте дані щодо ІСЦ у середу можуть скоригувати напрямок, тому не варто виключати можливості тестування рівня 77,48 на міцність.

Поділіться цією новиною: