Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 8.12.2022

Індекс долара США в середу відскочив донизу від важливого рівня опору. Сьогодні він намагається повернутися до зростання, чому сприяло покращення прибутковості казначейських облігацій США. Інвестори зіставляють перспективи політики Федеральної резервної системи із ймовірністю те, що високі відсоткові ставки можуть призвести до рецесії.

Ключове питання для трейдерів та інвесторів полягає в тому, чи досягла інфляція піку, що дає політикам більше можливостей для обмежених кроків підвищення процентних ставок у найближчі місяці.

EUR/USD

Пара EURUSD відскочила вгору від нижньої межі бокового діапазону 1,0461 – 1,0606, що зараз залишає для ціни достатній запас ходу для зростання до опору.На чотиригодинному графіку EURUSD після відскоку від підтримки 1,0461 сформувався бичачий прапор. Це створює передумови для подальшого зростання ціни, а потенціал відпрацювання фігури знаходиться якраз поблизу опору 1,0606.

GBP/USD

Пара GBPUSD так само торгується в середині бокового діапазону 1,2068 - 1,2307. Звідси ціна має запас ходу до кожної з його кордонів. Локальними технічними орієнтирами для пари залишаються максимуми та мінімуми вчорашнього дня.На чотиригодинному графіку GBPUSD, схоже, теж сформовано бичачий прапор, зумовлений динамікою долара США. На цьому тлі є передумови зростання ціни до опору 1,2307.

USD/JPY

Пара USDJPY перейшла до консолідації в бічному діапазоні 136,18 – 137,66. Технічно котирування ще мають запас ходу до опору даунтренду. На цьому тлі не виключено вихід з коридору нагору.На чотиригодинному графіку USDJPY після відскоку від підтримки 136,18 у ціни залишається запас ходу для зростання до рівня 137,66. Там проходить опір низхідного каналу, звідки можливе середньострокове розпуста.

USD/CAD

Пара USDCAD другий день не може подолати верхню межу бокового діапазону 1,3565 – 1,3661, залишаючи помилкові пробої. Якщо вийти з коридору так і не вдасться, котирування можуть відкотити до підтримки 1,3565.На чотиригодинному графіку USDCAD неможливість ціни подолати максимуми попереднього дня під опором висхідного тренду створює передумови для розвороту ціни та зниження спочатку до рівня 1,3565, а потім нижче до 1,3457.

Gold

Золото в середу відскочило вгору від рівня підтримки бокового діапазону 1765,25 - 1807,92.

Зараз котирування мають запас ходу до опору коридору. Однак і відкат до підтримки теж не варто виключати, враховуючи консолідацію долара США і відсутність значних каталізаторів волатильності на найближчі дні.

Brent

Ціни на нафту намагаються відновитися сьогодні після чотирьох сесій зниження, чому сприяли надії на те, що послаблення заходів боротьби з COVID у Китаї пожвавить попит.

Деяку підтримку також надали ознаки того, що деякі танкери, які перевозять російську нафту, були затримані після того, як G7 встановила ціновий кордон.

Котирування марки Brent відскакують нагору від підтримки бокового діапазону 77,48 - 81,80. Тут ціна має достатній запас ходу для зростання. Але якщо рівень 77,48 зрештою не встоїть, наступною метою для падіння буде горизонталь 72,59.

Поділіться цією новиною: