Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 8.11.2022

Долар стабілізувався у вівторок, оскільки частина імпульсу, який чинив тиск на американську валюту, ослабла. Також трейдери чекають на проміжні вибори в США пізніше сьогодні.

Остаточний результат може зайняти кілька днів, але прогнозується перемога республіканців принаймні у Палаті представників.

Деякі аналітики вважають, що результат може бути позитивним для облігацій та негативним для долара, якщо це призведе до зниження податково-бюджетного стимулювання.

З погляду макроекономічного фону важливих даних сьогодні не передбачається. Тим часом інвестори очікують на публікацію звіту з інфляції в США в четвер.

EUR/USD

Пара EURUSD сьогодні відкотила від максимумів понеділка, проте залишаючись на шляху до опору бокового діапазону 0,9899 - 1,0071. Технічно у пари є запас ходу як для його підтримки, якщо відкат продовжиться, і до опору, якщо відновиться зростання.На чотиригодинному графіку EURUSD котирування повернулися до локального рівня підтримки 0,9977, позначеного пунктиром. Якщо він встоїть, є можливість відновлення зростання до опору боковика 0,9899 - 1,0071.

GBP/USD

Пара GBPUSD після зростання в понеділок відкотила до рівня підтримки 1,1449. Якщо ця горизонталь встоїть, наступною метою відновлення буде рівень опору 1,1722. Альтернативним сценарієм буде повернення котирувань у межі бокового діапазону 1,1300 – 1,1449.На чотиригодинному графіку GBPUSD поки немає ясності щодо того, чи встоїть рівень 1,1449 після відкату ціни зверху вниз. З цього технічного положення можливий як розворот вгору, так і пробій рівня із закріпленням нижче, що відкриє парі простір зниження до мети 1,1300.

USD/JPY

Пара USDJPY залишається під тиском у широкому діапазоні 144,97 – 150,00. Запас ходу для його підтримки у пари залишається.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що ціна відкотила до пробитого локального рівня 146,86. Підтвердження його як опір відкриє котируванням шлях на південь до підтримки 144,97.

USD/CAD

Пара USDCAD консолідується після п'ятничного падіння, залишаючись у середині бокового діапазону 1,3457 – 1,3565. Стримана динаміка у цих межах може зберігатися до появи фундаментального драйвера волатильності, яким може бути звіт щодо інфляції у США у четвер.На чотиригодинному графіку USDCAD ціна залишається в середині діапазону 1,3457 – 1,3565, локально зберігаючи ймовірність руху та запас ходу до будь-якої з його меж.

Gold

Золото консолідується після різкого зростання у п'ятницю. Котирування дорогоцінного металу плавно відступили від опору 1679,91, що створює передумови для досягнення найближчого рівня підтримки 1646,59.

Волатильність Gold може підвищуватися на тлі сплесків динаміки долара США на тлі звіту щодо інфляції та результатів виборів.

Brent

Ціни на нафту впали у вівторок, втративши більшу частину вчорашнього зростання. Побоювання з приводу рецесії та посилення спалаху COVID-19 у Китаї підвищують ризик зниження попиту на пальне, що переважує побоювання щодо пропозиції.

При цьому ціна на суміш марки Brent залишається в середині бокового діапазону 94,84 - 98,43 і може відкотити вниз, до його підтримки, так і відновитися до опору.

 

Поділіться цією новиною: