Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 8.05.2023

У понеділок долар США торгується під тиском. Учасники ринку продають американську валюту в очікуванні того, що ставки ФРС вже досягли піку.

Новинний фон торгової сесії понеділка буде обмежений, волатильність може бути спокійною.

Головними новинами тижня будуть дані щодо інфляції в США в середу та оголошення підсумків засідання Банку Англії у четвер.

EUR/USD

Пара EURUSD в чергове тестує на міцність рівень опір 1,1034, зберігаючи запас ходу до попередніх максимумів.

На чотиригодинному графіку EURUSD котирування знаходяться на шляху до опору діапазону 1,0973 – 1,1075 між двома пунктирами. Для виходу з цього боковика до пари необхідний фундаментальний драйвер, який на сьогодні не передбачається з боку макроекономічних новин.

GBP/USD

Пара GBPUSD тримається поблизу багатомісячних максимумів, тестуючи на міцність рівень опору 1,2647. На цьому фоні можливі два технічні сценарії: відскок вниз і повернення до рівня 1,2522, або пробій і закріплення вище з подальшим зростанням до мети 1,2777.

На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо, що пара відступає від опору 1,2647, але поки що рано робити висновок про розворот. Необхідно дочекатися виразного відскоку вниз або пробою із закріпленням вище.

USD/JPY

Зниження пари USDJPY утрималося пунктирного рівня підтримки 133,74 і зараз тестує на міцність опір 135,19. Пробою його та закріплення вище відкриє котируванням шлях до наступної мети 136,18.

На чотиригодинний графік USDJPY бачимо, що пара консолідується під опором 135,19. На цьому тлі є ймовірність сценарію пробою рівня з подальшим зростанням, так і розворот з поверненням до підтримки 133,74.

USD/CAD

Пара USDCAD впала в п'ятницю і залишається під тиском у понеділок. В результаті котирування майже досягли підтримки бічного діапазону 1,3351 – 1,3457. Технічно від рівня 13351 можливий розворот вгору. Альтернативним сценарієм буде пробою та закріплення нижче, що відкриє парі шлях до наступної підтримки 1,3274, зазначеної пунктиром.

На чотиригодинному графіку USDCAD поки не зрозуміло, чи рівень підтримки 1,3351. Серед можливих сценаріїв варто враховувати помилковий пробій рівня, особливо якщо пара не зможе оновити мінімум від 14 квітня.

Gold

Ціни на золото відновлюються в понеділок після падіння п'ятниці, чому сприяє ослаблення долара США. Тим часом учасники ринку очікують на вихід даних щодо інфляції в США цього тижня, які можуть вплинути на позицію ФРС у наступних рішеннях у грошово-кредитній політиці.
Ціна Gold залишається в нижній частині бокового діапазону 1998,19 – 2046,56, зберігаючи достатній запас ходу до його опору.

Brent

Ціни на нафту продовжують відновлюватися в понеділок, оскільки побоювання щодо рецесії в США, які призвели до тритижневого зниження цін до зниження цін, почали відступати.
Котирування марки Brent наближаються до опору бокового діапазону 72,59 – 77,48. Досягши рівня 77,48 можливий як розворот вниз, і спроба пробити його і закріпитися вище. У другому випадку наступною метою зростання буде опір 81,80.

Поділіться цією новиною: