Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 8.04.2024

Долар був стійким, але млявим на азіатських торгах у понеділок. Інвестори очікують даних щодо інфляції в США після звіту про велику кількість робочих місць минулого тижня, а прибутковість казначейських облігацій досягла грудневого максимуму.

Інфляція споживчих цін у США за березень у середу та засідання ЄЦБ у четвер стануть основними економічними новинами цього тижня.

У Сполучених Штатах напружений ринок праці та обмежений прогрес в інфляції за останні кілька місяців посилили заклики серед високопосадовців, включаючи голову ФРС Джерома Пауелла, виявити "терпіння" при ухваленні рішення про те, коли знижувати ставки.

EUR/USD

Пара EURUSD тримається в середині широкого діапазону 1,0749 – 1,0903. Усередині нього сформований локальний боковик 1,0796 – 1,0866 між двома пунктирами. Від того, який з його кордонів буде пробитий, залежатиме подальший напрямок ціни.На чотиригодинному графіку EURUSD низхідний канал все ще зберігає актуальність. Зниження продовжиться у разі пробою та закріплення нижче пунктирного рівня 1,0796.

GBP/USD

Пара GBPUSD на тлі зростання долара США продовжує знижуватись від опору 1,2647. Цілями на південь служать п'ятничні мінімуми, а після їх оновлення – рівні підтримки 1,2503 та 1,2421.На чотиригодинному графіку GBPUSD поки що залишається актуальним локальний діапазон між двома пунктирами 1,2598 – 1,2690, в рамках якого можливий рух до будь-якої з його меж.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує тестувати на міцність рівень опору 151,72 тлі зростання долара США. Ціна, ймовірно, розгорнеться вниз в області 152 доларів за єну. Актуальна підтримка залишається на рівні 150 єн за долар.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що сформувався локальний пунктирний опір 151,94. Якщо ціна розгорнеться від нього вниз, можливе повернення до пунктирної підтримки 150,78 – 151,72.

USD/CAD

Канадський долар впав до чотиримісячного мінімуму щодо американського на тлі зростання очікувань про те, що Банк Канади почне знижувати відсоткові ставки в червні після слабших, ніж очікувалося, даних про робочі місця.

Пара USDCAD торгується всередині діапазону 1,3565 - 1,3665, звідки може сходити до будь-якої з його кордонів.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо спробу пари закріпитися вище за пунктирний опір 1,3613, і від її успіху залежатиме подальший напрямок ціни. На тлі цієї локальної невизначеності є ймовірність як зростання до п'ятничних максимумів, так і повернення до підтримки 1,3565.

Gold

Ціни на золото в понеділок продовжили рекордне зростання, чому сприяли спекулятивні покупки і напруженість, що зберігається на Близькому Сході, яка затьмарила високі показники зайнятості в США минулого тижня.

Котирування Gold досягли верхньої частини бокового діапазону 2279,03 - 2359,47, і якщо його верхня межа буде пробита, наступною метою зростання стане рівень 2489,75.

Brent

Ціни на нафту впали більш ніж на 1 долар за барель у понеділок, а Brent опустилася нижче 90 доларів, оскільки напруженість на Близькому Сході ослабла після того, як Ізраїль вивів більше солдатів з південної частини Гази і взяв на себе зобов'язання щодо нових переговорів щодо потенційного припинення вогню.

Тим не менш, котирування марки Brent утрималися вище за рівень 89,00, звідки їм відкритий шлях для зростання в область 92 доларів за барель.

Поділіться цією новиною: