Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 8.02.2023

Долар США другий день залишається під тиском після того, як голова ФРС Джером Пауелл продемонстрував незначні ознаки яструбиного опору сталому ринку праці у Сполучених Штатах. Це дало деяку надію учасникам ринку на те, що відсоткові ставки можуть не підвищуватися вище за очікувані межі.

На сесії питань та відповідей перед Вашингтонським економічним клубом у вівторок Пауелл визнав, що відсоткові ставки, можливо, доведеться підняти вище, ніж очікувалося, якщо економічні умови залишаться сильними, але повторив, що, на його думку, триває процес дезінфляції.

Торгова сесія середовища буде небагата на економічні новини, що, ймовірно, зумовить спокійну волатильність.

EUR/USD

Пара EURUSD залишається поблизу нижньої межі висхідного тренду, при цьому утримавшись вище за локальну підтримку 1,0695, відзначену нижнім пунктиром. Відскок вгору створює технічні передумови відновлення ціни в рамках каналу, хоча його підтримка ще може попередньо тестуватися на міцністьНа чотиригодинному графіку EURUSD бачимо локальний розворот вгору. Але а шляхи у ціни коштує опір 1,0949. Закріплення вище за нього збільшить ймовірність подальшого зростання пари.

GBP/USD

Пара GBPUSD намагається відскакувати вгору від лінії тренду висхідного каналу, тримаючись при цьому вище за локальний рівень підтримки 1,1990, позначений пунктиром. Для подальшого відновлення парі необхідно подолати рівень 1,2068 і закріпитися вище за нього, що відкриє котируванням шлях до січневих максимумів.На чотиригодинному графіку GBPUSD також бачимо, що сформовано локальний розворот в аптренді, але важливо пройти опір 1,2068 і закріпитися вище. Для більшої ясності необхідно дочекатись підтвердження істинності пробою цього кордону.

USD/JPY

Пара USDJPY не спромоглася подолати локального рівня опору 132,70, зазначеного пунктиром. Свічена модель ведмежого поглинання, що сформувалася на денному графіку, із закриттям під рівнем 131,25 створює передумови для подальшого зниження. Але для цього ціні необхідно подолати локальну підтримку 130,56.На чотиригодинному графіку пари USDJPY сформовано бічний діапазон 130,56 - 132,70 між двома пунктирами. Якщо ціна не проб'є його підтримку, можливе відновлення та перехід до бічної динаміки.

USD/CAD

Пара USDCAD відскочила вниз від рівня опору 1,3351, що відкриває котирування шлях до найближчого на південь рівня 1,3351.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо, як пара вдруге підтвердила відскоком вниз верхню межу низхідного тренду. У ціни в рамках каналу зберігається запас ходу до рівня підтримки 1, 3351, а після подолання - до мінімумів 1 лютого.

Gold

Ціни на золото третього дня відновлюються на тлі послаблення долара США. Проте ціна поки що не визначилася зі становищем щодо рівня опору 1873,50.

На цьому фоні залишаються актуальними сценарії або закріплення вище за рівень і відновлення в діапазоні 1873,50 - 1908,66, або відскок від нього вниз і продовження падіння до підтримки 1829,19.

Brent

Ціни на нафту в середу практично не змінилися після зростання у вівторок. Динаміка долара США залишається стриманою, тим часом інвестори очікують на публікацію додаткових даних із запасів, щоб отримати більше інформації про тенденції попиту.

Котирування марки Brent вийшли вгору з бокового діапазону 77,48 – 81,80, і тепер ціні відкрито шлях до наступної мети 85,62. Проте локально не виключено відкат до пробитої вчора горизонталі 77,48.

Поділіться цією новиною: