Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 6.07.2023

Долар завершив торгову сесію середи зростанням після того, як протоколи останнього засідання ФРС США зміцнили очікування на підвищення ставки цього місяця.

Протокол FOMC, опублікований у середу, засвідчив, що переважна більшість членів центробанку очікують подальшого посилення грошово-кредитної політики США, навіть незважаючи на те, що минулого місяця вони погодилися зберегти відсоткові ставки на колишньому рівні.

Це призвело до того, що долар трохи зріс разом із прибутковістю казначейських облігацій, тоді як акції впали, оскільки зросли очікування того, що ФРС відновить свою кампанію з підвищення ставок цього місяця і що ставки залишатимуться високими довше, щоб приборкати інфляцію.

Під час європейської торгової сесії середи американська валюта втратила частину сьогоднішнього зростання. Але її динаміка проти кошика валют може бути скоригована реакцією на дані, що надходять зі США.

Основною подією дня стане звіт щодо зміни кількості зайнятих у несільськогосподарському секторі США від агентства ADP за червень, який вийде о 15:15. Цей показник вважається провісником п'ятничних даних щодо Nonfarm Payrolls. Очікується, що він становитиме 230 тисяч проти 278 тисяч у травні.

EUR/USD

Пара EURUSD досягла підтримки бокового діапазону 1,0838 – 1,0903. Якщо рівень 1,0838 встоїть, можливе відновлення ціни. А при його пробою та закріпленні нижче пари продовжить зниження до рівня 1,0749.На чотиригодинному графіку EURUSD ціна відступила вгору від підтримки коридору 1,0838 – 1,0903, що підтверджує технічну ймовірність відновлення.

GBP/USD

Пара GBPUSD продовжує консолідуватися всередині бічного діапазону 1,2647 - 1,2777, поки так і не оновивши максимумів понеділка. Котирування технічно мають можливість сходити до будь-якої з кордонів коридору.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара тримається вище за дзеркальний рівень 1,2696. Але для подальшого зростання до опору 1,2777 цін необхідно оновити максимуми від 4 червня.

USD/JPY

Пара USDJPY перейшла до зниження в діапазоні 141,84 – 144,97 на тлі локального зміцнення японської єни. Технічно запас ходу на південь у пари залишається великим.На чотиригодинному графіку USDJPY пара пробила локальну дзеркальну підтримку 144,15, зазначену пунктиром. Ціна намагається закріпитися нижче за нього, що відкриває простір для подальшого ослаблення ціни.

USD/CAD

Пара USDCAD вийшла вгору з бокового діапазону 1,3207 – 1,3274. Закріплення вище пунктирного рівня 1,3274 відкриває котируванням шлях до наступної мети 1,3351.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо, що ціна закріпилася вище за зону 1,3274 - 1,3292 (між двома пунктирами), шлях для зростання до рівня 1,3351 відкритий. Але варто пам'ятати про те, що сплеск новин волатильності може скоригувати технічну картину пари.

Gold

Золото розгорнулося вниз у межах діапазону 1908,66 – 1949,80 і майже досягло його підтримки. Тиск на ціну надає зміцнення долара США, з яким дорогоцінний метал торгується у зворотній кореляції.

Технічно при досягненні рівня підтримки 1908,66 ціна може розгорнутися, якщо реакція долара на новини зі США сьогодні не призведе до різкого зміцнення американської валюти.

Brent

Ціни на нафту знизилися на азіатських торгах у четвер, але пізніше повернули втрати під час європейської сесії. Наразі котирування балансують під впливом побоювань щодо млявого відновлення попиту в Китаї, найбільшому у світі імпортері сирої нафти, а також перспективи скорочення пропозиції, оскільки провідні експортери Саудівська Аравія та Росія скорочують видобуток.

Ціна і суміш марки Brent наближається до опору діапазону 72,59 - 77,48, зберігаючи невеликий запас ходу до нього. При досягненні рівня 77,48 не виключено розворот, якщо не з'явиться значних фундаментальних драйверів для зростання.

Поділіться цією новиною: