Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 6.03.2023

Долар США знизився у понеділок, торгуючись поблизу мінімальних значень попереднього тижня проти кошика валют. Інвестори очікують виступу голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла на цьому тижні та звіту про зайнятість за лютий у п'ятницю, який, ймовірно, вплине на агресивний курс монетарної політики центробанку.

Протягом торгової сесії понеділка локальними драйверами волатильності можуть стати такі події:

О 12:00 - дані щодо роздрібних продажів єврозони за січень. Прогнозується зростання на 1,0% проти скорочення на 2,7% у минулому періоді.

О 17:00 – індекс ділової активності PMI Ivey Канади за лютий. У минулому періоді він виходив на рівні 60,1.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує обережно поновлювати втрати торгової сесії понеділка. Після закріплення вище рівня підтримки 1,0606 найближчою метою зростання ціни служить рівень 1,0695, зазначений пунктиром.На чотиригодинному графіку EURUSD пара знаходиться на півдорозі до опору бокового діапазону 1,0606 – 1,0695, маючи достатній технічний потенціал для зростання.

GBP/USD

Пара GBPUSD зросла в рамках бокового діапазону 1,1904 – 1,2068. Звідси можливий або розворот вниз, або пробій рівня 1,2168 з подальшим зростанням до найближчого пунктирного опору 1,2125, позначеного червоним пунктиром.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара перейшла до консолідації під рівнем опору низхідного тренду. Якщо подолати його не вдасться, котирування можуть розвернутися вниз від поточних значень та повернутися до підтримки 1,1904.

USD/JPY

Пара USDJPY вдруге відскакує вгору від рівня підтримки 135,19, що відкриває котируванням шлях до найближчого опору 136,18. Після його подолання зростання може продовжитись до наступної мети на рівні максимумів минулого тижня.На чотиригодинному графіку USDJPY ціль для зростання пари варто розглядати на рівні п'ятничних максимумів, які, швидше за все, сформують локальний рівень опору.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує торгуватися в рамках бокового діапазону 1,3565 – 1,3661. Дві попередні денні свічки доджі говорять про локальну невизначеність, а для виходу пари з цього коридору необхідний фундаментальний драйвер.На чотиригодинному графіку пара USDCAD знижується від рівня опору коридору 1,3565 – 1,3661. У ціни залишається достатній запас ходу для його підтримки. Якщо фундаментальний фон буде недостатнім для пробою рівня 1,3565, від нього можливий розворот вгору.

Gold

Золото різко зросло у п'ятницю на тлі зниження долара США. Сьогодні котирування дорогоцінного металу торгуються поблизу максимумів попередньої торгової сесії, балансуючи між зростанням і падінням.

Цього тижня динаміка цін дорогоцінного металу залежатиме від реакції американської валюти на риторику голови ФРС Джерома Пауелла і статистики з ринку праці США в п'ятницю.

Технічно ціна Gold знаходиться на півдорозі до опору бокового діапазону 1829,19 – 1873,50.

Brent

Ціни на нафту відкрилися зниженням у понеділок після того, як Китай встановив нижчу, ніж очікувалося, мету економічного зростання цього року на рівні близько 5%. Тим часом інвестори з обережністю чекають на виступ голови ФРС США Джерома Пауелла цього тижня, що впливає на курс долара США.

Ціна на суміш марки Brent у п'ятницю пробила опір симетричного трикутника, але сьогодні ціну зупинив горизонтальний рівень опору 85,62. Якщо його вдасться подолати, можна буде очікувати відпрацювання трикутника вгору з метою зростання на рівні 92,05.

Поділіться цією новиною: