Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 6.02.2024

Долар США трохи знизився у вівторок, але все ще перебуває у межах досяжності свого тримісячного максимуму.

Ряд надійних економічних даних США та висловлювання голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла спростували чутки про швидке та різке зниження відсоткових ставок та підтримали долар.

Трейдерські очікування на зниження ставок з початку року скоротилися. В даний час ймовірність зниження ставки у березні становить лише 16%, як показав інструмент CME FedWatch, порівняно з ймовірністю 69% на початку року.

В даний час також оцінюється зниження ставок приблизно на 115 базисних пунктів цього року порівняно зі пом'якшенням приблизно на 150 б.п., що очікується на початку січня.

EUR/USD

Пара EURUSD залишається під тиском, намагаючись закріпитись під рівнем 1,0749. Якщо закріплення вдасться, наступною метою на південь буде 1,0606 горизонталь.На чотиригодинному графіку EURUSD необхідно дочекатися впевненого підтвердження рівня 1,0749 як опір і виходу з низхідного тренду, щоб зробити висновок про перспективу подальшого зниження ціни.

GBP/USD

Пара GBPUSD впала, наблизившись до пунктирної підтримки 1,2503. Залежно від подальшої динаміки долара США, звідси можливе як відновлення рівня 1,2613, і пробою горизонталі 1,2503, що відкриє котирувань шлях підтримки 1,2421.На чотиригодинному графіку GBPUSD в діапазоні 1,2503 - 1,2613 між двома пунктирами формується висхідний відкат, проте не варто виключати ймовірності виходу ціни вниз з цього діапазону у разі, якщо зростання долара США продовжиться.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує тестувати на міцність пунктирного опору 148,50. Якщо закріплення вище вдасться, наступною метою для зростання буде позначка 150 ієн за долар. Альтернативним сценарієм залишається зниження пари підтримки 146,92.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо проторгування пунктирного опору 148,50 та формування бичачого прапора, що підтверджує можливість подальшого зростання пари.

USD/CAD

Пара USDCAD зросла в рамках діапазону 1,3457 – 1,3565, досягнувши максимумів від 25 січня. Якщо подолати цей кордон не вдасться, можливий розворот ціни у вказаному діапазоні. Сигналом подальшого зростання буде закріплення котирувань вище за рівень 1,3565.На чотиригодинний графік USDCAD бачимо спробу тестування на міцність пунктирного опору 1,3543. Пара залишається на роздоріжжі, можливий як розворот вниз, так і прорив рівня, що відкриє парі шлях для подальшого зростання.

Gold

У вівторок ціни на золото намагаються піднятися майже з двотижневим мінімумом, оскільки дохідність долара і казначейських облігацій впала, а трейдери підбили підсумки відсутності ознак деескалації на Близькому Сході.

Котирування дорогоцінного металу залишаються в середині діапазону 1998,19 - 2071,54 поблизу мінімумів торгової сесії понеділка. Звідси ціна може сходити до будь-якої межі боковика.

Brent

Ціни на нафту у вівторок зросли, оскільки інвестори чекали, чи зможе поїздка на Близький Схід високопоставленого американського дипломата Ентоні Блінкена зупинити війну в Газі, яка викликала занепокоєння постачанням з основного видобувного регіону.

Ціна на суміш марки Brent втрималася вище за підтримку 77,48. Якщо цей рівень встоїть, можливе відновлення у межах діапазону 77,48 - 81,80.

Поділіться цією новиною: