Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 5.10.2023

У четвер долар США торгується під тиском, а прибутковість американських казначейських облігацій знизилася після публікації змішаних економічних даних зі США. Ці дані знизили очікування щодо нового підвищення процентних ставок Федеральною резервною системою до кінця року.

Також у середу курс долара знизився після того, як кількість робочих місць у приватному секторі США у вересні збільшилася набагато повільніше, ніж очікувалося, згідно з Національним звітом про зайнятість ADP. Проте аналітики підкреслюють, що потрібні додаткові дані, щоб визначити, наскільки швидко знижується активність на ринку праці. Тому увагу учасників ринку буде зосереджено на п'ятничних даних про зайнятість.

EUR/USD

Пара EURUSD повернула частину втрат у середу через зниження американської валюти. При цьому котирування зупинилися в середині діапазону 1,0461 – 1,0606, звідки не виключено повернення до зниження.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що пара розгорнулася вниз від рівня опору 1,0536, що може повернути котирування на рівень підтримки 1,0461. Однак, якщо долар повернеться до зростання, рівень 1,0536 може бути протестований на міцність.

GBP/USD

Пара GBPUSD відновилася в середу від підтримки підтримки боковика 1,2068 – 1,2307, оскільки долар США опинився під тиском. Якщо проміжний пунктирний рівень 1,2191 не буде пробитий, котирування можуть розвернутися та продовжити падіння до рівня 1,2068.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо розворот вниз від вчорашніх максимумів, що підтверджує технічну можливість повернення ціни на рівень підтримки 1,2068.

USD/JPY

Пара USDJPY залишається в середині боковика 146,92 - 150,00, звідки може як відновитися до його опору, так і продовжити ослаблення, якщо влада Японії проведе інтервенцію або долар США залишиться під тиском.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що пробою проміжного рівня підтримки 148,43 був хибним, а ціна перейшла до відновлення, що не виключає повернення пари до рівня 150 єн за долар.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжила зростання закріпившись у рамках діапазону 1,3715 – 1,3794. При цьому не варто виключати того, що ціна протестує на міцність його верхнього кордону, якщо ціни на нафту і далі знижуватимуться.На чотиригодинному графіку USDCAD пара відскакує вгору від рівня 1,3715, що створює передумови відновлення. Якщо зростання вище опору 1,3794 не вдасться, пара може перейти до бічної динаміки.

Gold

Ціни на золото продовжують торгуватися поблизу семимісячного мінімуму, незважаючи на те, що долар США, з яким дорогоцінний метал торгується у зворотній кореляції, втратив частину позицій.

Котирування Gold продовжують консолідацію під опором бокового діапазону 1807,92 - 1829,19, зберігаючи при цьому запас ходу до його підтримки.

Brent

Нафта подешевшала більш ніж на 5 доларів у середу, але трохи зросла у четвер після того, як ОПЕК+ зберегла скорочення видобутку нафти, щоб утримати пропозицію на низькому рівні, хоча невизначені перспективи попиту обмежили зростання.

Котирування марки Brent досягли рівня підтримки 85,62 та тестують цей рівень на міцність. Закріплення під ним відкриє парі шлях до наступної мети 81,80. Альтернативним сценарієм, якщо ціна утримається вище за рівень 85,62, буде відновлення до пунктирного рівня опору 89,00.

Поділіться цією новиною: