Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 4.07.2023

Долар США у понеділок втратив частину позицій, отриманих за день. А сьогодні у США вихідний з нагоди відзначення Дня незалежності. Місцеві біржі закрито, американська торгова сесія пройде в умовах обмеженої ліквідності.

Під час європейської сесії у вівторок не очікується виходу важливих макроекономічних новин, тоді як інвестори чекатимуть на публікацію протоколів FOMC у середу.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує тестувати на міцність рівень опору 1,0903, але поки що безуспішно. На цьому фоні зберігається ймовірність або відкату пунктирної підтримки 1,0838, або, при закріпленні вище, зростання пунктирного опору 1,0973.На чотиригодинному графіку EURUSD проторгування рівня 1,0903 поки що створює технічно невизначену ситуацію. Напрямок парі можуть надати фундаментальні драйвери, які очікуються із середовища.

GBP/USD

Пара GBPUSD залишається всередині бокового діапазону 1,2647 - 1,2777, звідки зберігає запас ходу вгору.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара продовжує тестувати на міцність пунктирний опір 1,2696. Серія мінімумів, що підвищуються, і підтискання ціни до рівня не виключає пробою цієї горизонталі. Закріплення вище дозволить ціні продовжити зростання до мети 1,2777.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує консолідуватися під опором бокового діапазону 141,84 – 144,97, технічна картина залишається незмінною. Звідси можливе як продовження зниження, і спроба пробити рівень 144,97 і закріпитися вище, що відкриє парі шлях до наступної мети 146,92.На чотиригодинному графіку USDJPY як локальні технічні орієнтири залишаються мінімуми п'ятниці в ролі підтримки та рівень 144,97 як опору. Для виходу з цього діапазону необхідний фундаментальний драйвер, яким може стати публікація протоколу FOMC у середу, або вербальні або реальні інтервенції Банку Японії.

USD/CAD

Пара USDCAD обережно знижується в рамках бокового діапазону 1,3207 – 1,3274, зберігаючи запас ходу до його нижньої межі. У разі вихідного США волатильність пари, ймовірно, залишиться низькою до середи.На чотиригодинному графіку USDCAD динаміка пари більше нагадує консолідацію нижче за рівень опору 1,3274. Для подальшого зниження потрібне оновлення вчорашніх мінімумів.

Gold

Золото обережно відновлюється, закріпившись у бічному діапазоні 1908,66 – 1949,80. Технічно найближчою метою для зростання ціни дорогоцінного металу служить пунктирний опір 1936,88, до якого ще зберігається запас ходу.

Найближчим каталізатором волатильності для золота буде публікація протоколів FOMC у середу, що може скоригувати технічну картину.

Brent

Ціни на нафту зросли у вівторок, оскільки ринки оцінили скорочення поставок у серпні провідними експортерами Саудівської Аравії та Росії на тлі невизначених перспектив світової економіки.

Котирування Brent залишаються поблизу цін закриття торгової сесії понеділка в середині діапазону 72,59 – 77,48. Звідси ціна ще має запас ходу до опору коридору.

Поділіться цією новиною: