Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 4.04.2024

У четвер долар торгувався нижче за недавні піки, оскільки інвестори чекали на дані праці у США цього тижня, які визначатимуть прогноз щодо відсоткових ставок.

Несподіване уповільнення зростання послуг у США призвело до падіння долара у середу. Протягом року вона залишається найефективнішою валютою G10, оскільки очікування на зниження ставок різко знизилися за останні кілька місяців.

Наразі ринки припускають близько 60% ймовірності зниження ставки ФРС у червні.

EUR/USD

Зниження долара США підтримало пару EURUSD, яка піднялася вище за рівень 1,0749 і знаходиться на шляху до опору 1,0903, до якого залишився достатній запас ходу.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що пара повернулася до низхідного каналу, в якому ще залишається запас ходу до його опору. Розворот ціни вниз можливий в області значень 1,0880 якщо даунтренд збереже актуальність.

GBP/USD

Пара GBPUSD зросла на тлі падіння долара США. Котирування піднялися вище за рівень 1,2647 і у разі подолання пунктирної мети 1,2690, продовжать зростання до наступного опору 1,2777.На чотиригодинному графіку пари GBPUSD бачимо спробу ціни закріпитися вище за рівень 1,2647, що відкриває парі шлях до найближчого пунктирного опору 1,2690.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує торгуватись під опором 151,72, намагаючись протестувати його на міцність. Відступ від нього вниз відкриє парі шлях до підтримки 150 ієн за долар. Піднятися вище за ціну поки не дають побоювання щодо валютних інтервенцій.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що пара тестує на міцність підтримку 151,72, звідки поки найвірогіднішим виглядає розворот вниз до пунктирної підтримки 150,78.

USD/CAD

Пара USDCAD впала нижче за рівень 1,3565 на тлі зниження долара США. Найближчою метою зниження пари служить підтримка висхідного каналу, і якщо вона буде пробита, то горизонтальна підтримка 1,3457.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо, що ціна опустилася нижче за мінімуми торгової сесії 1 квітня, що відкриває парі великий запас ходу на південь до рівня 1,3457.

Gold

Ціни на золото зросли до рекордно високого рівня у четвер, оскільки представники Федеральної резервної системи підтвердили очікування зниження відсоткових ставок у 2024 році, навіть якщо терміни цього зниження були незрозумілі. У той же час трейдери чекають на ключові дані щодо зайнятості в США в середу.

Котирування Gold піднялися вище за рівень 2279,03, і якщо він встоїть як підтримку, наступною метою для зростання буде горизонталь 2359,47.

Brent

Ціни на нафту трохи зросли в четвер на побоюваннях щодо скорочення постачань, оскільки великі виробники продовжують скорочувати видобуток, а також на ознаках сильнішого економічного зростання в США, найбільшому у світі споживачі нафти. Але згодом ціна опустилася в червону зону.

Котирування марки Brent піднялися 89,00, від якого можливий розворот вниз, оскільки поблизу нього проходить опір висхідного каналу. Але якщо рівень 89,00 встоїть, це відкриє парі шлях для зростання в область 92 доларів за барель.

Поділіться цією новиною: