Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 4.04.2023

Долар США завершив торгову сесію понеділка зниженням. Американська валюта втратила всі отримані на початку торгової сесії позиції на тлі несподіваного скорочення видобутку нафти з боку ОПЕК. Однак пізніше дані показали, що економіка США продовжує уповільнюватися через зниження витрат на виробництво та будівництво.

Новинний фон торгової сесії вівторка буде відносно спокійним. Тим часом учасники ринку чекають на дані зайнятості в США, які почнуть надходити з середи.

EUR/USD

Пара EURUSD зросла, тестуючи на міцність верхню межу бокового діапазону 1,0749 – 1,0903. Якщо ціні вдасться закріпитися вище за неї, наступною метою для зростання будуть максимуми від 2 лютого (1,1034).На чотиригодинному графіку бачимо, що пробій червоного пунктирного рівня опору 1,0927 поки що хибний. Не виключено, що ціна в результаті зможе закріпитися вище за нього. А поки що альтернативним сценарієм залишається зниження до пунктирного рівня підтримки 1,0777.

GBP/USD

Фунт зріс до 10-місячного максимуму до долара у вівторок на тлі ослаблення американської валюти. Пара GBPUSD вийшла вгору з бокового діапазону 1,2307 – 1,2421. Якщо ціна утримається вище за горизонталь 1,2421, то зростання може середньостроково продовжитися до опору 1,2647.На чотиригодинному графіку GBPUSD ціна пробила опір 1,2421. До цього рівня не виключено відкат, що підтверджує його як підтримку, що буде сигналом до продовження зростання.

USD/JPY

Пара USDJPY знизилася у понеділок, а сьогодні продовжує проторговувати пунктирний рівень підтримки 132,70. На цьому фоні можливе як зростання до опору 135,19, так і відкат до наступного на південь рівня 131,25.На чотиригодинному графіку USDJPY ціна не визначилася зі становищем щодо горизонталі 132,70, що створює локальну невизначеність. На цьому тлі як найближчі технічні орієнтири варто розглядати максимуми і мінімуми торгової сесії понеділка.

USD/CAD

Пара USDCAD знижується під тиском зростаючих цін на нафту і долара США, що слабшає. В результаті котирування пробили у понеділок підтримку 1,3457. Якщо ціна закріпиться під нею, наступною метою на південь буде 1,3351.На чотиригодинному графіку USDCAD пара підтвердила опір 1,3351 відкатом. Для подальшого зниження пари необхідно закріпитися нижче за мінімуми торгової сесії понеділка.

Gold

Зростання ціни на золото в понеділок було зупинено рівнем опору симетричного трикутника. У вівторок котирування знизилися, оскільки скорочення видобутку ОПЕК+ викликало побоювання щодо інфляційних ризиків.

Ціна дорогоцінного металу залишається в рамках звужується діапазону трикутника, що незабаром може завершитися імпульсним виходом з нього в будь-якому напрямку. Якщо ціна проб'є нижню межу фігури, зниження може тривати рівня 1908,66. В іншому випадку золото може піднятися вище 2000 доларів за унцію.

Brent

Ціни на нафту зросли у вівторок після того, як плани ОПЕК+ скоротити видобуток сприяли різкому стрибку на відкритті торговельного тижня. При цьому увага інвесторів переключилася на тенденції попиту та вплив вищих цін на світову економіку.

На цьому фоні котирування марки Brent продовжують консолідуватись під рівнем опору 85,62. Найближчий рівень підтримки знаходиться на горизонталі 81,80. Якщо ж ціна проб'є опір 85,62 і закріпиться вище, зростання може продовжитися в область 88 доларів за барель.

Поділіться цією новиною: