Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 4.03.2024

Долар упав по відношенню до євро в п'ятницю на тлі слабших, ніж очікувалося, економічних даних США, але виріс по відношенню до японської ієни після того, як голова Банку Японії Кадзуо Уеда заявив, що ще зарано оголошувати про перемогу над інфляцією.

У понеділок американська валюта залишається під тиском у вузькому діапазоні через зниження прибутковості казначейських облігацій. Цього тижня учасники ринку очікують на публікацію звіту з ринку праці США, який міг би дати нові підказки про терміни зниження відсоткових ставок ФРС.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує торгуватися всередині діапазону 1,0749 - 1,0903, звідки може сходити до будь-якої з його кордонів.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що ціна тримається вище за рівень підтримки 1,0796 (відзначений пунктиром). Звідси котирування мають запас ходу до максимумів минулого тижня, а при закріпленні вище за них - до рівня опору 1,0903.

GBP/USD

Пара GBPUSD піднялася вище за рівень 1,2647. Звідси найближчою метою відновлення служать максимуми минулого тижня, а за їх оновленні зростання може продовжитися до опору 1,2777.На чотиригодинному графіку GBPUSD після закріплення вище за рівень 1,2647 у пари залишається запас ходу до опору низхідного каналу в області 1,2720.

USD/JPY

Пара USDJPY тримається понад 150 ієн за долар. Консолідація в діапазоні між цим психологічним рівнем та лютневими максимумами може продовжуватись до появи фундаментального каталізатора волатильності.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що торгується у сивині діапазону 149,55 - 150,78 (між двома пунктирами), звідки може сходити до будь-якого з його кордонів.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує консолідуватися на рівні 1,3565. Якщо ця горизонталь встоїть як підтримка, наступними цілями для зростання стануть максимуми минулого тижня, а за їх оновлення - рівень 1,3665.На чотиригодинному графіку USDCAD триває проторгування рівня 1,3565. У разі утримання вище за нього ціна може продовжити зростання до максимумів від 13 лютого. Подальший напрямок ціни залежатиме від того, чи зможе ціна подолати цей кордон.

Gold

У п'ятницю ціни на золото піднялися до двомісячного максимуму після того, як помірні економічні показники посилили припущення щодо зниження процентної ставки в США до червня.

У понеділок котирування дорогоцінного металу тримаються поблизу п'ятничних максимумів, піднявшись вище рівня 2071,54. Звідси ціна має достатній запас ходу до опору 1200,00.

Brent

Ціни на нафту трохи зросли в понеділок після очікуваного продовження добровільного скорочення видобутку групою виробників ОПЕК+ на 2,2 мільйона барелів на добу на другий квартал. Очікується, що це пом'якшить ринок на тлі глобальних економічних проблем та зростання видобутку за межами ОПЕК+.

Котирування марки Brent вийшли з локального діапазону торгів 80,61 - 83,19 між двома пунктирами. Якщо рівень 83,19 встоїть, наступною метою зростання буде опір 85,62.

Поділіться цією новиною: