Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 31.07.2023

У понеділок у фокусі уваги валютного ринку перебуває японська єна, яка продовжує зазнавати втрат після того, як Банк Японії в п'ятницю послабив контроль над кривою прибутковості облігацій (YCC).

Економісти зазначають, що Банк Японії кинув ринку хибний виклик косметичною зміною YCC. По суті, це був блискучий хід з боку центрального банку, і їм вдалося подолати волатильність, яка виникла б у разі безпосередньої корекції кривої прибутковості.

Новинний фон торговельної сесії понеділка буде обмеженим, учасники ринку цього тижня стежитимуть за звітом по зайнятості США і засіданням Банку Англії.

EUR/USD

Пара EURUSD консолідується під рівнем 1,1034. Звідси технічно можливе як пробій опору з подальшим зростанням до мети 1,1139, і повернення підтримки 1,0973, зазначеної пунктиром.На чотиригодинному графіку EURUSD формування проторгування під рівнем 1,1034 не дає ясності щодо подальшого локального спрямування ціни. Визначення цього рівня можливе під час американської сесії, якщо волатильність долара США посилиться.

GBP/USD

Пара GBPUSD зупинилася під опором 1,2866, чекаючи нових драйверів волатильності. Звідси технічно можливе повернення до підтримки 1,2777, так і спроба продовження зростання до рівня 1,2989.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо консолідацію ціни, і якщо локальний пунктирний рівень 1,2846 втримається як підтримка, зростання пари може продовжитися за наявності фундаментальних драйверів волатильності.

USD/JPY

Пара USDJPY за дві торговельні сесії повернула втрати минулого тижня і сьогодні тестує на міцність рівень опору 141,84. Закріплення вище цієї горизонталі відкриє котируванням шлях до наступної мети 144,97.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що опір 141,84 пробитий, але важливо дочекатися закріплення ціни вище за нього, щоб зростання пари продовжилося. Найближчою метою зміцнення служить рівень 142,90, зазначений пунктиром.

USD/CAD

Пара USDCAD, як бачимо на денному графіку, продовжує відновлення, перебуваючи у бічному діапазоні між підтримкою 1,3207 і зберігаючи невеликий запас ходу до найближчого пунктирного опору 1,3270.На чотиригодинному графіку USDCAD ціна пробила пунктирний рівень опору 1,3241 – верхню межу висхідного трикутника. Якщо поточний відкат буде підтвердженням рівня підтримки, зростання може продовжитися до опору 1,3351 в рамках відпрацювання трикутника.

Gold

Золото, яке намагалося відновитись у п'ятницю, у понеділок знову повернулося до зниження, торгуючись під впливом зворотної кореляції з доларом США.

Ціна дорогоцінного металу поки остаточно не визначилася з положенням щодо рівня 1949,80, проторговуючи його.

Якщо ця горизонталь втримається як підтримка, у ціни ще залишиться запас ходу до рівня опору 1974,51.

Brent

Ціни на нафту залишаються поблизу тримісячних максимумів і можуть зафіксувати найбільше місячне зростання більш ніж за рік на очікуваннях того, що Саудівська Аравія продовжить добровільне скорочення видобутку до вересня і посилить глобальні обмеження на постачання.

Ціна на суміш марки Brent знаходиться на шляху до опору діапазону 81,80 - 85,62, до якого залишається запас ходу.

Поділіться цією новиною: