Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 31.01.2024

У середу долар досяг найбільшого місячного зростання з вересня, а єна - найбільш різкого падіння за рік, оскільки трейдери очікують на рішення ФРС.

Ф'ючерси на процентні ставки оцінюють ймовірність зниження ставки ФРС у березні приблизно 43% порівняно з 73% на початку року.

О 15:15 вийдуть дані щодо зміни кількості зайнятих у несільськогосподарському секторі США від агентства ADP за січень. Очікується 143 тисяч проти 164 тисяч у грудні.

О 21:00 буде оголошено підсумки засідання ФРС США. Очікується, що основну відсоткову ставку буде збережено на рівні 5,50%. Також буде опубліковано заяву FOMC.

О 21.30 відбудеться прес-конференція FOMC.

EUR/USD

Пара EURUSD так само залишається під тиском у середині коридору 1,0749 - 1,0903. Пробою проміжної пунктирної підтримки 1,0818 поки що не вдалося, але така можливість є у разі різкого зростання долара США сьогодні.На чотиригодинному графіку EURUSD серія екстремумів, що послідовно знижуються, створює технічні передумови для зниження пари до рівня 1,0749. Проте новинний сплеск волатильності може скоригувати технічну картину.

GBP/USD

Пара GBPUSD так само планомірно знижується в рамках діапазону 1,2613 - 1,2777, зберігаючи запас ходу до його підтримки. Скоригувати напрямок ціни може рішення ФРС сьогодні.На чотиригодинному графіку GBPUSD залишається технічна перспектива подальшого зниження пари до рівня 1,2613, що підтверджується серією максимумів, що послідовно знижуються.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує консолідуватися в бічному діапазоні вище за рівень підтримки 146,92. Спостерігається зниження діапазону консолідації, вихід із якого можливий у разі різкої реакції долара США на сьогоднішню риторику ФРСНа чотиригодинному графіку USDJPY у межах діапазону 146,92 - 148,50 спостерігається формування симетричного трикутника, з якого можливий імпульсний вихід ціни у будь-якому напрямку.

USD/CAD

Пара USDCAD повернула частину вчорашніх втрат, але все ще залишається в середині діапазону 1,3351 – 1,3457. З цього технічного положення пара може сходити до будь-якої межі коридору.На чотиригодинному графіку USDCAD спроба пари закріпитися під пунктирним рівнем 1,3422 поки що не увінчалася успіхом. Локально можливе відновлення до опору 1,3457, але варто пам'ятати, що реакція долара США на сьогоднішню риторику ФРС може призвести до оновлення технічних орієнтирів.

Gold

Ціни на золото у середу рухаються до першого місячного падіння за чотири місяці. Інвестори стримали свої очікування швидкого та глибокого зниження ставок у США у світлі стійкої економіки напередодні рішення Федеральної резервної системи з грошово-кредитної політики.

Однак локально котирування дорогоцінного металу зросли в рамках діапазону 1998,19 - 2046,56. Чи зможе ціна пробити його опір та закріпитися вище, залежатиме від реакції долара США на сьогоднішню риторику ФРС.

Brent

Ціни на нафту впали в середу, оскільки млява економічна активність у Китаї, найбільшому у світі імпортері нафти, вплинула на настрої інвесторів. Однак ціни готуються встановити перший місячний приріст з вересня, оскільки конфлікти, що розширюються, на Близькому Сході викликали стурбованість з приводу поставок.

Котирування марки Brent, незважаючи на падіння, поки тримаються вище за рівень підтримки 81,80, що залишає імовірним сценарій відновлення до найближчого опору 85,62.

Поділіться цією новиною: