Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 3.11.2023

Долар США торгується під тиском у п'ятницю і може завершити тиждень зниженням, оскільки трейдери очікують, що ФРС, швидше за все, закінчила з підвищенням ставок, що підвищує апетити до ризику.

Наразі ринки оцінюють ймовірність підвищення ставок у грудні менш ніж у 20% порівняно з 39% раніше, як показав інструмент CME FedWatch, після того, як центральний банк США зберіг процентні ставки на стабільному рівні в середу. ФРС, однак, залишила двері відкритими для подальшого збільшення вартості запозичень, натякаючи на стійкість економіки.

Головними подіями п'ятниці будуть звіти з ринків праці США і Канади за жовтень, які вийдуть о 14:30.

Згідно з прогнозом, середня погодинна заробітна плата в США за жовтень зросте на 0,3% проти попереднього зростання на 0,2%. Зміна числа зайнятих у несільськогосподарському секторі США (Nonfarm Payrolls) складе 188 тисяч проти 336 тисяч раніше. Рівень безробіття, при цьому, залишиться незмінним і складе 3,8%.

Також у Канаді прогнозується зростання рівня безробіття з 5,5% до 5,6%. Зміна зайнятості прогнозується на рівні 20,0 тисяч проти 63,8 тисяч раніше.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує відновлення в рамках бокового діапазону 1,0536 - 1,0695 між двома пунктирами, при цьому до його верхньої межі котирувань ще залишається запас ходу. Досягнення ціною рівня 1,0695 залежатиме від того, як американська валюта відреагує на звіт ринку праці.На чотиригодинному графіку EURUSD є передумови формування локального низхідного тренду. Якщо він підтвердиться, розворот ціни може статися поблизу вчорашніх максимумів.

GBP/USD

Пара GBPUSD продовжує плавне відновлення від підтримки бічного діапазону 1,2068 – 1,2307, зберігаючи ще запас ходу до його опору. Досягнення рівня 1,2307 можливе, якщо сьогоднішні дані щодо зайнятості чинитимуть тиск на американську валюту.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара ще не досягла опору низхідного каналу. Верхня межа даунтренду може сприяти розвороту ціни вниз поблизу значень 1,2250.

USD/JPY

Пара USDJPY протягом триденного зниження досягла рівня підтримки 150,00. Подальший напрямок ціни та положення щодо цього рівня залежатиме від реакції долара США на сьогоднішній звіт із зайнятості.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що пара відступила вгору від підтримки 150 єн за долар, що може бути сигналом про відновлення до максимумів цього тижня. Однак волатильність новин може призвести до оновлення сценаріїв. У рамках поточного висхідного тренду ціна ще має запас ходу до підтримки каналу в області 149 єн за долар.

USD/CAD

Пара USDCAD торгується під тиском у середині діапазону 1,3715 – 1,3794. У котирувань ще залишається запас ходу для його підтримки, проте реакція обох валют на звіти щодо ринків праці США та Канади може призвести до оновлення технічних орієнтирів.На чотиригодинному графіку USDCAD ціна перейшла до локальної консолідації в боковику в очікуванні новин. Якщо тиск на пару збережеться та підтримка 1,3715 буде пробита, наступною метою для ослаблення буде рівень 1,3715.

Gold

Золото стримано відновлюється у п'ятницю, оскільки інвестори виявляють обережність напередодні звіту про зайнятість у несільськогосподарському секторі США, який може допомогти оцінити подальшу траєкторію грошово-кредитної політики ФРС та призвести до підвищення волатильності долара.

Котирування дорогоцінного металу відступили від підтримки бічного діапазону 1974,51 - 1998,19, при цьому ще зберігають достатній запас ходу до його опору.

Brent

Ціни на нафту практично не змінилися в п'ятницю, але можуть закрити зниженням другий тиждень поспіль, оскільки побоювання з приводу поставок, спричинені конфліктом на Близькому Сході, ослабли, тоді як перспективи попиту з боку найбільшого імпортера нафти в світі Китаю залишаються невизначеними.

У четвер ціна на суміш марки Brent піднялася вище за рівень 85,62 і сьогодні торгується в діапазоні 85,62 - 89,00, що створює технічні передумови для подальшого відновлення.

Поділіться цією новиною: