Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 3.03.2023

Долар США відступив від 2,5-місячного максимуму до ієни в п'ятницю. При цьому, знижуючись, американська валюта не виходить за межі екстремумів попередніх двох торгових сесій.

Тим часом трейдери продовжують спроби передбачити, яку траєкторію підвищення процентних ставок обере ФРС цього року.

Прибутковість американських держбондів трохи остудили коментарі президента ФРБ Атланти Рафаеля Бостика про те, що «повільний і стійкий курс буде відповідним курсом дій», незважаючи на нові дані щодо ринку праці та іншу сильну макроекономічну статистику.

EUR/USD

Пара EURUSD у ході вчорашнього зниження втрималася вище за рівень підтримки 1,0606. Його міцність зараз залишається під сумнівом. Від поточних значень можливе повернення до пунктирного опору 1,0695, або закріплення під рівнем 1,0606 з подальшим зниженням до мінімумів від 27 27 лютого.На чотиригодинному графіку EURUSD рівень 1,0606 тестується на міцність, що не дає ясності щодо подальшого локального спрямування. Технічними орієнтирами залишаються мінімуми та максимуми торговельного тижня.

GBP/USD

Пара GBPUSD розгорнулася нагору, відскочивши від підтримки 1,1904. Тепер котируванням відкрито шлях до опору 1,2125, позначеного червоним пунктиром.На чотиригодинному графіку GBPUSD, з урахуванням низхідного тренду, найближчою метою зростання пари залишається рівень 1,2068. Його подолання дозволить ціні продовжити шлях до наступного опору 1,2125.

USD/JPY

Пара USDJPY так і не визначилися зі становищем щодо рівня 136,18. Тому зберігає актуальність вилка сценаріїв: або зниження наступної підтримки 135,19, або закріплення вище рівня і зростання наступної мети 137,66.На чотиригодинному графіку USDJPY закріплення вище за максимуми від 28 лютого не відбулося, ціна відкотила до підтримки 136,18, зберігаючи запас ходу для руху вниз, до рівня 135,19.

USD/CAD

Пара USDCAD впала, досягнувши підтримки бічного діапазону 1,3565 – 1,3661. Тепер ціна може або розгорнутися, або тестувати на міцність рівень 1,3565. Закріплення під ним відкриє котируванням шлях до наступної мети 1,3457.На чотиригодинному графіку пари USDCAD поки неясно, чи зможе підтримка 1,3565 зупинити ціну. Необхідно дочекатися або виразного відскоку вгору, або пробою із закріпленням під рівнем.

Gold

Золото продовжує обережно відновлюватися після того, як ціна закріпилася вище за рівень підтримки 1829,19.

Звідси котирування дорогоцінного металу мають великий запас ходу до рівня опору 1829,19. Однак зростання може йти з відкатами, що залежатиме від волатильності американської валюти, яка торгується із золотом у зворотній кореляції.

Brent

Ціни на нафту в п'ятницю балансують на межі червоної та зеленої зони, оскільки відновлення активності на фабриках у Китаї компенсувало побоювання з приводу зростання запасів сирої нафти в США і потенційного підвищення ставок у Європі.

Ціна на суміш марки Brent зупинилася під опором симетричного трикутника. Тепер можливий як імпульсний пробій із подальшим відпрацюванням фігури вгору. Метою зростання буде рівень 92,05. Альтернативним сценарієм буде локальний розворот із поверненням до підтримки фігури в області 80 доларів за барель.

 

Поділіться цією новиною: