Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 29.08.2023

Курс долара США у вівторок знизився, оскільки трейдери проявляли обережність напередодні виходу економічних даних цього тижня. Стійкі економічні показники зі США посилили очікування того, що ставки можуть залишатися високими протягом тривалого часу.

Ця точка зору отримала ще більшу підтримку після того, як голова ФРС Джером Пауелл припустив у п'ятницю, що подальше підвищення відсоткових ставок може бути необхідним для охолодження все ще занадто високої інфляції. Однак його обіцянка діяти обережно на майбутніх засіданнях створювала певну невизначеність.

Оскільки центральний банк США наголошує, що динаміка ставок буде сильно залежати від даних, які надходитимуть, цього тижня увага учасників ринку буде зосереджена на низці економічних показників, таких як витрати на особисте споживання і звіт з ринку праці в п'ятницю.

EUR/USD

Пара EURUSD залишається в межах діапазону 1,0749 - 1,0903, відскакуючи вниз від проміжного рівня пунктирного опору 1,0837. Якщо ця горизонталь встоїть, пара може продовжити шлях на південь.На чотиригодинному графіку EURUSD від пунктирного опору 1,0837 стався розворот ціни. Це створює технічні передумови повернення пари до підтримки 1,0749.

GBP/USD

Пара GBPUSD обережно поновлюється другу торгову сесію поспіль на тлі локального послаблення долара США. Цей відкат може сприяти тому, що рівень 1,2647 буде підтверджений як опір. Поведінка ціни щодо цього кордону визначить подальший напрямок пари.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо розворот не доходячи рівня опору 1,2585. Не виключено, що повернення ціни до зниження розпочнеться вже із поточних значень.

USD/JPY

Зростання розриву у відсоткових ставках між Японією та Сполученими Штатами чинить тиск на ієну. Проте учасники ринку продовжують стежити за будь-якими ознаками інтервенцій з боку японської влади.

Проте минулої доби технічна картина на графіку USDJPY майже не змінилася. Котирування консолідуються поблизу максимумів минулого тижня у верхній частині діапазону 144,97 – 146,92, до опору якого залишається невеликий запас ходу.На чотиригодинному графіку USDJPY теж поки що без істотних змін. Рівень пунктирного опору 146,38 продовжує проторговуватись, при цьому не виключено зростання до найближчого рівня 146,92.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує торгуватися в діапазоні 1,3565 – 1,3661 поблизу вчорашніх максимумів. Їхнє оновлення дозволить котируванням продовжити зростання до рівня 1,3661.На чотиригодинному графіку USDCAD технічна картина майже змінилася. Ціна продовжує консолідацію всередині боковика, звідки локально може сходити як до підтримки 1,3565, так і до опору 1,3661.

Gold

Золото плавно відновлюється в ціні, поки долар США, з яким дорогоцінний метал торгується у зворотній кореляції, просів на тлі обережності учасників ринку.

Котирування Gold відступили вгору від підтримки 1908,66 одночасно зберігаючи запас ходу до найближчого рівня опору 1936,88, зазначеному пунктиром.

Brent

Ціни на нафту у вівторок торгувалися майже без змін, оскільки побоювання, що подальше можливе підвищення відсоткових ставок у США може знизити попит, були врівноважені побоюваннями, що тропічний шторм на узбережжі Мексиканської затоки США може вплинути на пропозицію.

Котирування марки Brent відступили від вчорашніх максимумів і торгуються всередині бічного діапазону 81,80 - 85,62, звідки технічно їм відкритий шлях до будь-якої з кордонів.

Поділіться цією новиною: