Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 29.05.2023

Долару США до європейської сесії понеділка не вдалось утримати позиції, отримані під час торгів в Азії. Очікування подальшого підвищення відсоткової ставки ФРС США залишаються сприятливим фактором для американської валюти, тоді як новина про угоду щодо стелі боргу знизила попит на американську валюту як актив-притулок. Ринок у понеділок буде тонким, а волатильність швидше за все виявиться низькою. З боку країн єврозони сьогодні не передбачається важливих економічних подій, тоді як у Великій Британії будуть банківські канікули, а у США - вихідний з нагоди святкування Дня Пам'яті.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує консолідуватися під рівнем 1,0749, звідки у ціни також залишається запас ходу до локальної підтримки 1,0695, зазначеної пунктиром. Не виключено, що пара до кінця дня продовжить консолідацію в цих межах через обмежений фон новин.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо черговий відстриб ціни вниз від рівня опору 1,0749, тоді як для досягнення пунктирної підтримки 1,0695 парі необхідно оновити п'ятничні мінімуми.

GBP/USD

Пара GBPUSD утрималася вище за рівень підтримки 1,2307, що створює передумови для відновлення котирувань до рівня опору 1,2421. Однак під час торгової сесії понеділка через вихідний у США та Великій Британії очікувати значних рухів не варто.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара залишається всередині коридору 1,2307 - 1,2421, де, ймовірно, продовжить консолідуватися до вівторка.

USD/JPY

Пара USDJPY досягла рівня опору широкого висхідного тренду. Відскок від нього виниз створює передумови для низхідної корекції пари. Локально для цього ціні необхідно пробити поточну підтримку 140,21, щоб опуститися від неї нижче, до рівня 139,37.На чотиригодинному графіку USDJPY пара відкотила до рівня підтримки 140,21. Локально від неї можливий як відскок вгору і повторне тестування опору аптренда на міцність, і спроба пробити рівень 140,21 і закріпитися під ним.

USD/CAD

Пара USDCAD розгорнулася від опору бокового діапазону 1,3565 - 1,3661, зберігаючи достатній запас ходу вниз, до підтримки.На чотиригодинному графіку USDCAD локальний рівень підтримки 1,3596, позначений пунктиром, тестується на міцність. Якщо він встоїть, ціна може відновитись до опору 1,3661. Альтернативним сценарієм при проби рівня 1,3596 буде подальше зниження до мети 1,3565.

Gold

Золото минулого тижня впало до двомісячних мінімумів на тлі відновлення долара США. Новина про попередню угоду щодо стелі держборгу США після вихідних може призвести до зниження американської валюти на тлі покращення апетитів до ризику. Це дозволить котируванням дорогоцінного металу відновитися.

Ціна Gold консолідується під рівнем опору 1949,80. Якщо долар США знизиться, можливе повернення ціни в діапазон 1949,80 – 1974,51. Альтернативним сценарієм буде падіння нижче, до рівня 1908,66.

Brent

Ціни на нафту залишаються поблизу п'ятичних максимумів у понеділок після того, як лідери США досягли попередньої домовленості щодо стелі боргу. Це, можливо, запобігло дефолту в найбільшій економіці світу та споживачеві нафти. Проте побоювання щодо подальшого підвищення відсоткових ставок обмежили зростання.

Котирування марки Brent тримаються під опором бокового діапазону 72,59 - 77,48, звідки можуть або розвернутися вниз, або спробувати закріпитися вище рівня 77,48.

Поділіться цією новиною: