Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 29.03.2024

Долар США росте четверту торгову сесію поспіль перед виходом ключових даних щодо інфляції в США у п'ятницю, а також на тлі того, як інвестори вирівняли позиції на кінець місяця та кварталу.

Основним економічним фокусом цього тижня в США є дані щодо особистих витрат на споживання (PCE), які вийдуть у п'ятницю після більш високих, ніж очікувалося, даних щодо споживчої інфляції та інфляції цін за січень та лютий.

Трейдери шукатимуть нових підказок про те, чи продовжить Федеральна резервна система знижувати ставки вже в червні, оскільки інфляція залишається низькою, а економічне зростання залишається сильним.

EUR/USD

Пара EURUSD вийшла вниз із локального діапазону 1,0796 - 1,0866 між двома пунктирами, звідки їй тепер відкрито шлях до наступної підтримки 1,0749.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що пара пробила підтримку локального низхідного тренду, що дозволить ціні продовжити зниження до цілей 1,0749 та 1,0686.

GBP/USD

Пара GBPUSD тримається у вузькому діапазоні 1,2598 – 1,2647, вихід з якого можливий вже наступного тижня після закінчення довгих великодніх вихідних та при поверненні волатильності на ринок.На чотиригодинному графіку пари GBPUSD бачимо звуження діапазону волатильності під рівнем 1,2647. Не виключений пробою пунктирної підтримки 1,2598 і подальше зниження у разі фундаментального каталізатора волатильності.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує торгуватися поблизу позначки 152 єни за долар, технічна картина на графіці залишається незмінною, так само як і можливість зниження до підтримки 150 єн за долар.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо звуження діапазону консолідації. Пара залишається в рамках бічного діапазону між пунктирною підтримкою 150,78 і опором 151,72, звідки зберігає запас ходу до опору, від якого може в черговий раз розвернутися вниз.

USD/CAD

Пара USDCAD впала під рівень 1,3565 на тлі зміцнення канадського долара. Закріплення нижче за нього може сприяти подальшому ослабленню ціни до рівня 1,3457. Альтернативним сценарієм буде повернення до лютневих максимумів.На чотиригодинному графіку USDCAD поки що до кінця неясно, чи встоїть рівень 1,3565 як опір. Якщо так, то корекційне зниження продовжиться до підтримки висхідного тренду в області значень 1,3480.

Gold

Ціни на золото оновили максимум в очікуванні нових економічних даних США для отримання підказок щодо подальшого спрямування монетарної політики ФРС.

Котирування Gold піднялися вище за максимуми від 20 березня, що відкриває їм шлях до верхньої межі бічного діапазону 2190,17 - 2279,03.

Brent

Ціни на нафту трохи зросли незважаючи на зміцнення долара і після того, як урядові дані показали несподіваний стрибок запасів сирої нафти та бензину в США.

Проте технічна картина на графіку мало змінилася. Ціна на суміш марки Brent залишається в рамках торгового діапазону між максимумами та мінімумами минулого тижня. Якщо вдасться вийти з нього вгору, наступною метою зростання буде рівень 89,00.

Поділіться цією новиною: