Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 28.12.2022

Долар трохи виріс проти кошика валют у вівторок, утримавшись вище за рівень підтримки. Також він піднявся до більш ніж тижневого максимуму по відношенню до ієни в середу завдяки вищій прибутковості казначейських облігацій на тлі надій на сильне відновлення економічного зростання в Китаї в міру ослаблення обмежень, пов'язаних із COVID-19.

На денному графіку індексу долара сформувався симетричний трикутник. Нині ціна наближається до виходу із нього. Імпульсний пробій можливий будь-який із меж фігури.

EUR/USD

На денному графіку EURUSD бачимо, що пара продовжує консолідуватися після того, як не змогла вийти з більш ніж тижневого діапазону торгів. Проте сьогодні зростання відновилося, що не виключає можливості середньострокового зростання ціни до опору 1,0749.На чотиригодинному графіку EURUSD парі не вдалося вийти за межі діапазону консолідації 1,0586 та 1,0658. З поточного положення можливий як відкат ціни підтримки боковика, так і повторна спроба вийти з нього вгору.

GBP/USD

Пара GBPUSD не змогла у вівторок закріпитися вище за рівень 1,2068. Після хибного пробою ціна відкотила вниз. Якщо вдасться оновити мінімуми від 22 грудня, котирування можуть продовжити зниження рівня 1,1904.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара опустилася до мінімуму 22 грудня. Якщо подолати його не вдасться, тут може сформуватися підтримка боковика, верхня межа якого буде на рівні вчорашніх максимумів.

USD/JPY

Японська єна також опинилася під тиском на тлі нових сигналів Банку Японії про те, що несподівана зміна політики минулого тижня не стала початком відмови від стимулів.

Зростання пари USDJPY у бічному діапазоні 131,25 – 135,19 триває, запас ходу до його опору достатній.На чотиригодинний графік USDJPY пара продовжує зростання, третій день оновлюючи максимуми. Швидше за все відновлення продовжиться до рівня 135,19.

USD/CAD

Пара USDCAD пробила рівень підтримки бокового діапазону 1,3565 – 1,3661, завершивши формування розворотного патерну подвійна вершина. Наразі найближча мета на південь знаходиться на рівні підтримки 1,3457.На чотиригодинному графіку USDCAD спостерігаємо відкот ціни після пробою. Котирування, ймовірно, підтвердять рівень 1,3565 як опір, після чого продовжать зниження.

Gold

Золото виросло, досягнувши лінії опору висхідного тренду та рівня 1829,19, після чого відступило від цього кордону.

Відкат у рамках висхідного каналу зараз можливий до мінімумів 22 грудня, після чого, розгорнувшись, ціна Gold, ймовірно, продовжить зростання.

Brent

Ціни на нафту намагалися зростати в середу, сподіваючись на відновлення попиту на паливо, оскільки Китай продовжує послаблювати свої обмеження через COVID-19. Проте позиції було розгублено на тлі побоювань рецесії та перезапуском деяких електростанцій США, закритих через зимову бурю.

Котирування Brent не змогли подолати спротиву 85,62. Після відскоку вниз найімовірнішим технічним сценарієм буде рух на південь у коридорі 81,80 – 85,62.

Поділіться цією новиною: