Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 28.06.2023

Долар США у середу обережно відновлюється проти кошика валют. Останні дані зміцнили думку про стійку економіку США та послабили побоювання щодо рецесії, хоча вони також вказали на те, що ФРС, можливо, доведеться продовжити підвищення ставок.

У вівторок дані показали, що споживча довіра в США зросла в червні до найвищого рівня майже за 1,5 роки, тоді як ділові витрати, схоже, залишилися на колишньому рівні в травні, вказуючи на те, що економіка залишається на міцній основі .

Згідно з інструментом CME FedWatch, ринки оцінюють із ймовірністю 77% підвищення ФРС на 25 базисних пунктів наступного місяця.

Середа на валютному ринку стане днем виступу глав центральних банків, чия риторика може вплинути на волатильність валют.

О 16:30 виступлять із промовою голова ЄЦБ Крістін Лагард, голова Банку Англії Ендрю Бейлі, голова ФРС Джером Пауелл.

О 18:00 відбудеться ще один виступ глави ЄЦБ Крістін Лагард.

EUR/USD

Пара EURUSD зросла, досягнувши верхньої межі бічного діапазону 1,0903 – 1,0973. Тепер реакція євро та долара на виступ голів центробанків та поведінку ціни щодо рівня 1,0973 визначать подальший напрямок пари.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що пара відступила від опору 1,0973, позначеного пунктиром. Технічно це відкриває їй шлях для повернення до найближчої підтримки 1,0903.

GBP/USD

Пара GBPUSD так само тримається в середині бокового діапазону 1,2647 - 1,2777 поблизу мінімумів минулого тижня. Поки цей кордон не пробитий, технічно зберігається ймовірність повернення до зростання.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара повернулася до підтримки локального торгового діапазону 1,2696 – 1,2845 між двома пунктирами. Від цього рівня можливе як повернення до зростання, так і тестування рівня 1,2696, особливо на тлі риторики голови Банку Англії Ендрю Бейлі.

USD/JPY

Японська єна залишається під тиском, тоді як влада Японії не виключає інтервенції, щоб зупинити ослаблення валюти.

Пара USDJPY продовжує зміцнюватися, залишаючись на шляху до опору бокового діапазону 141,84 – 144,97. Запас ходу до рівня 144,97 ціна ще має.На чотиригодинному графіку USDJPY локальна висхідна тенденція в середині боковика 141,84 - 144,97 створює передумови для продовження зростання для його опору.

USD/CAD

Пара USDCAD відновлюється, оскільки долар США повернувся до зростання, а канадський залишається під тиском через зниження нафтових цін. Ціна не змогла втриматися під рівнем 1,3207, а сьогодні намагається закріпитися вище за нього. Найближчою метою зростання пари є пунктирний опір 1,3274.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо консолідацію ціни на рівні 1,3207, що створює передумови того, що горизонталь встоїть, а ціна продовжить зростання до мети 1,3274.

Gold

Ціна дорогоцінного металу залишається під тиском через побоювання щодо подальшого зростання відсоткових ставок і на тлі сьогоднішнього відновлення долара США.

Котирування Gold досягли підтримки діапазону 1908,66 – 1936,88 і тестують її на міцність. Якщо ціна закріпиться нижче рівня 1908,66, наступною метою зниження буде підтримка 1873,50.

Brent

Ціни на нафту торгуються під тиском. Котирування в середу не змогли повернути вчорашніх втрат, незважаючи на те, що галузеві дані показали більше, ніж очікувалося скорочення запасів у США, сигналізуючи про стійкий попит з боку найбільшого у світі споживача нафти. Тиск на ціну занепокоєний підвищенням процентних ставок.

Котирування марки Brent перейшли до тестування на міцність підтримки бічного діапазону, і якщо не оновлять попередні мінімуми, повернуться до відновлення.

Поділіться цією новиною: