Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 27.12.2022

Долар США знизився у вівторок проти кошика валют на тлі покращення апетитів до ризику. Цьому сприяли заяви Китаю про те, що він скасує правило карантину COVID-19 для мандрівників, що є важливим кроком на шляху до відновлення роботи його кордонів.

Проте сьогодні ще не всі ринки відкрилися після різдвяних вихідних. Святковий період триває у Великій Британії та Канаді. Місцеві біржі буде закрито.

EUR/USD

На денному графіку EURUSD бачимо, що пара виросла в рамках діапазону консолідації навколо рівня підтримки 1,0606. Якщо апетити до ризику продовжать покращуватись локально і максимуми минулого тижня будуть оновлені, котирування можуть продовжити зростання до опору 1,0749.На чотиригодинному графіку EURUSD межі діапазону консолідації знаходяться між двома пунктирними рівнями 1,0586 та 1,0658. Подолання верхнього його кордону та закріплення вище дозволить ціні продовжити зростання до максимумів від 15 грудня. Інакше ціна розгорнеться у боковику вниз.

GBP/USD

Пара GBPUSD трохи виросла сьогодні на тлі покращення апетитів до ризику та зниження долара. Ціна ще не визначилася зі становищем щодо рівня 1,2068, не виключено, що його проторгування продовжиться.На чотиригодинному графіку GBPUSD найближчою метою відновлення пари служить локальний рівень опору 1,2151, позначений пунктиром. Метою на південь варто розглядати мінімальні значення 22 грудня.

USD/JPY

Зростання пари USDJPY у рамках висхідної корекції призупинилося і сьогодні ціна відступила від максимальних значень понеділка. Формування полотна висхідного прапора в бічному діапазоні 131,25 - 135,19 може продовжитися зниженням рівня його підтримки.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що волатильність уповільнилася, ціна відступила від вчорашніх максимумів, що підтверджує технічну ймовірність послідовного зниження рівня 131,25.

USD/CAD

Пара USDCAD сьогодні тестує на міцність рівень підтримки бічного діапазону 1,3565 – 1,3661. Розворотна фігура висхідного тренда подвійна вершина може бути відпрацьована, якщо ціна закріпиться нижче за горизонталь 1,3565. Наступною метою на південь буде рівень підтримки 1,3457.На чотиригодинному графіку USDCAD про подальше зниження ціни можна буде говорити після того, як котирування зможуть опуститися нижче за максимуми від 14 грудня. Не виключено, що від цих значень пара відкотить до рівня 1,3565, підтвердить його як опір, після чого продовжить зниження.

Gold

Золото виросло, торгуючись вище 1800 доларів за унцію, оскільки Китай скасував ще більше заходів контролю над Covid-19, що посилило тиск на долар зі зростанням апетитів до ризику.

Технічно котирування Gold відновлюються в рамках локального висхідного тренду. Опір бокового діапазону 1765,25 - 1807,92 досягнуто і може бути пробито, після чого наступною метою зростання буде рівень 1829,19.

Brent

Ціни на нафту зросли до тритижневого максимуму у вівторок, оскільки останнє ослаблення Китаєм обмежень на COVID-19 підвищило надію на покращення попиту на пальне. Також побоювання, що зимові шторми в США впливають на виробництво енергії, продовжують підтримувати ціни.

Котирування Brent у вівторок досягли опору 85,62. Технічно звідси можливий відкат вниз та продовження торгів у коридорі 81,80 – 85,62. В іншому випадку, при закріпленні над цим рівнем, наступною метою зростання буде пунктирний опір 88,50.

 

 

Поділіться цією новиною: