Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 27.06.2023

Долар США обережно знижується по відношенню до основних валют у вівторок, учасники ринку очікують цього тижня даних щодо замовлень на товари тривалого користування США, звітів про житло та опитувань споживачів від Conference Board і Мічиганського університету.

Згідно з думкою інвесторів Федеральна резервна система підвищить свою цільову ставку за фондами на 25 базисних пунктів у липні, але подальший розвиток подій не зрозумілий, і очікування ще не сформовані.

Сьогодні о 15:30 буде опубліковано статистику щодо замовлень на товари тривалого користування в США за травень. Їхній обсяг, як очікується, скоротиться на 1,0% проти зростання на 1,1% минулого періоду.

Водночас вийде звіт щодо інфляції в Канаді за травень. Прогнозується скорочення індексу споживчих цін у місячному обчисленні з 0,7% до 0,5%.

О 17:00 буде опубліковано індекс довіри споживачів США від Conference Board за червень. Він очікується на рівні 104,0 проти 102,3.

EUR/USD

Пара EURUSD змогла закріпитися вище за рівень 1,0903, що дозволяє котируванням повернутися до локального пунктирного опору 1,0973 і, можливо, протестувати його на міцність.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що пара після закріплення вище рівня 1,0903 має ще достатній запас ходу до найближчого опору 1,0973, відміченого пунктиром.

GBP/USD

Пара GBPUSD продовжує торгуватися в середині бокового діапазону 1,2647 – 1,2777. Якщо ціна утримається вище за мінімуми минулого торговельного тижня, є ймовірність відновлення пари.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо, що ціна відступає вгору від рівня підтримки локального торгового діапазону 1,2696 - 1,2845 між двома пунктирами. Зараз у пари залишається достатній запас ходу до його верхнього кордону.

USD/JPY

Пара USDJPY консолідується поблизу п'ятничних максимумів, повернувши втрати попередньої торгової сесії. Котирування залишаються в середині бокового діапазону 141,84 - 144,97, а для зростання до його наступного кордону необхідно, щоб ціна закріпилася вище п'ятничних максимумів.На чотиригодинному графіку USDJPY локальна серія мінімумів, що підвищуються, створює передумови для подальшого зростання в боковику 141,84 - 144,97 після пробою максимумів минулого торгового тижня.

USD/CAD

Пара USDCAD після зниження рівня 1,3207 оновила мінімуми попереднього торгового тижня. Тепер котирування мають шанс продовжити ослаблення до рівня підтримки 1,3080.На чотиригодинному графіку USDCAD сформувався локальний рівень 1,3146 (відзначений пунктиром), який зараз ціна підтверджує як опір. Закріплення нижче за нього дозволить парі продовжити шлях на південь до мети 1,3080.

Gold

Зростання ціни на золото залишається дуже стриманим поряд з обмеженою волатильністю американської валюти, з якою дорогоцінний метал торгується у зворотній кореляції.

Котирування Gold знаходяться в середині діапазону між рівнем підтримки 1908,66 та пунктирним опором 1936,88. Запас ходу до його верхньої межі зберігається. Але локально з середини боковика ціна може сходити до будь-якої його меж.

Brent

Ціни на нафту продовжують обережне відновлення на тлі побоювань щодо політичної нестабільності в Росії та можливих перебоїв із постачанням, а також надій на зростання попиту в США напередодні літнього автомобільного сезону.

Котирування марки Brent торгуються в середині бокового діапазону 72,59 – 77,48, зберігаючи великий запас ходу до його опору.

Поділіться цією новиною: