Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 27.02.2024

У вівторок долар торгувався зі зниженням, оскільки ринки очікують виходу економічних даних США за тиждень, які дадуть нові сигнали про те, коли Федеральна резервна система може почати знижувати відсоткові ставки.

Ринки практично виключили можливість зниження ставки на березневому засіданні ФРС і нещодавно відклали очікування зниження ставки до червня з травня, як показав інструмент FedWatch Tool CME, після сильних даних про споживчі ціни та ціни виробників у США.

Дані товарів тривалого користування в США будуть опубліковані о 15:30 у вівторок, а індекс цін на особисте споживання в США за січень, який є кращим показником інфляції ФРС, буде опублікований у четвер.

EUR/USD

Пара EURUSD відновлюється від пунктирної підтримки 1,0818, зберігаючи запас ходу до найближчого опору 1,0903. Якщо пунктирний кордон 1,0818 буде пробитий на новинах, котирування можуть відкотити до горизонталі 1,0724.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що ціна відновлюється від підтримки локального висхідного каналу на перетині з горизонтальною пунктирною підтримкою 1,0818, що технічно підтверджує сценарій зростання.

GBP/USD

Технічна картина на графіку GBPUSD не змінилася. Пара тримається вище за рівень 1,2647. Подолання максимумів минулого тижня дозволить ціні продовжити зростання до опору 1,2777. Альтернативним сценарієм буде повернення в діапазон 1,2503 – 1,2647.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара консолідується вище за рівень 1,2503. Технічно ціна має запас ходу до опору широкого низхідного каналу (в область значень 1,2720), але для цього необхідно подолати недавні максимуми.

USD/JPY

Пара USDJPY трохи знизилася на тлі локального зміцнення японської валюти, проте все ще тримається понад 150 ієн за долар. Звідси можливе як повернення до недавніх максимумів, так і спроба пробою підтримки 150,00.На чотиригодинному графіку USDJPY підтримка 150,00 поки що тримається, але не варто виключати ймовірності її пробою. Для ясності у локальному напрямку необхідно дочекатися визначення ціни навколо цієї горизонталі.

USD/CAD

Пара USDCAD розгорнулася вниз у рамках бокового діапазону між підтримкою 1,3457 та пунктирним опором 1,3542. Звідси котирувань залишається достатній запас ходу до рівня 1,3457.На чотиригодинному графіку USDCAD немає додаткових технічних даних для аналізу. Після розвороту вниз у коридорі 1,3457 - 1,3542 пара зберігає потенціал зниження для його підтримки.

Gold

Ціни на золото зросли у вівторок на тлі ослаблення долара, тоді як інвестори чекали на ключовий звіт щодо інфляції в США та виступів представників Федеральної резервної системи, які могли б дати зрозуміти, коли центральний банк може знизити відсоткові ставки.

У котирувань дорогоцінного металу залишається невеликий запас холоду до верхньої межі боковика 1998,19 - 2046,56. При її досягненні з огляду на низхідний тренд можливий розворот ціни вниз, особливо якщо дані зі США цього тижня підтримають долар.

Brent

Ціни на нафту зміцнилися у вівторок після зростання, досягнутого вдень раніше, на тлі нападів на судноплавство в Червоному морі, які посилили побоювання з приводу постачання.

Котируванням марки Brent повернулися до опору 81,80, звідки можуть опуститися в область 79 доларів за барель (до підтримки висхідного каналу), так і спробувати пробити рівень 81,80 і закріпитися вище.

Поділіться цією новиною: