Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 26.12.2023

У вівторок долар торгувався під тиском через ознаки того, що інфляція в найбільшій економіці світу сповільнюється, що, ймовірно, дасть Федеральній резервній системі можливість знизити відсоткові ставки наступного року.

Тим часом єна стабілізувалася поблизу свого недавнього п'ятимісячного піку на тлі побоювань, що Банк Японії може незабаром покласти край своїй надм'якій політиці. Протягом більшої частини 2022 і 2023 років ця політика утримувала японську валюту під тиском, оскільки інші великі центральні банки приступили до циклів агресивного підвищення ставок.

Рух валютних курсів залишається стриманим наступного дня після Різдва, оскільки більшість ринків все ще закриті у зв'язку зі святковими днями.

EUR/USD

Пара EURUSD перейшла до консолідації під рівнем опору діапазону 1,0903-1,1034 і, ймовірно, залишиться під ним до повернення на ринок великих гравців з різдвяних канікул.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо стриману волатильність через продовження вихідних у Європі. На цьому тлі пара, ймовірно, залишиться під рівнем 1,1034, а при відновленні волатильності може тестувати його на міцність.

GBP/USD

У Великій Британії тривають святкові вихідні, пара GBPUSD залишається в середині коридору 1,2647 - 1,2777, зберігаючи запас ходу на південь до його підтримки.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо формування низхідного тренду, в рамках якого ціна є запас ходу на південь і можливого пробою підтримки 1,2647.

USD/JPY

Пари USDJPY третю сесію тримається на рівні підтримки діапазону 141,84 – 144,97, звідки може як відновитись, так і пробити рівень 141,84, продовживши шлях до горизонталі 140,21.На чотиригодинному графіку USDJPY із п'ятниці технічна картина не змінилася. Котирування, ймовірно, утриматися вище за рівень 141,84 до появи нових драйверів волатильності в четвер або вже з наступного року.

USD/CAD

Пара USDCAD торгується в нижній частині бокового діапазону 1,3274 – 1,3351 і, ймовірно, залишиться в ньому на тлі відсутності каталізаторів волатильності із США та вихідного в Канаді сьогодні.На чотиригодинному графіку USDCAD стримана консолідація поблизу підтримки 1,3274 створює технічні передумови для досягнення цього рівня, як тільки на ринок повернеться ліквідність.

Gold

Ціни на золото тримаються поблизу тритижневого максимуму на тлі зниження долара та зростання очікувань щодо зниження процентних ставок ФРС наступного року.

Ціна дорогоцінного металу тримається поблизу верхньої межі бічного діапазону 2046,56 - 2071,54. Для виходу з нього вгору потрібний буде фундаментальний драйвер, якого до кінця року може і не бути.

Brent

Нафта стабілізувалася у вівторок, знайшовши підтримку з боку геополітичної напруги на Близькому Сході та оптимізму інвесторів щодо того, що ФРС США незабаром почне знижувати відсоткові ставки, стимулюючи глобальне економічне зростання та попит на пальне.

Ціна на суміш марки Brent відступила вниз із середини бокового діапазону 77,48 – 81,80, звідки зберігає запас ходу до підтримки.

Поділіться цією новиною: