Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 26.06.2023

У понеділок долар США відступив униз від досягнутих у п'ятницю значень. Локальну підтримку американській валюті надають побоювання про те, що цикли посилення грошово-кредитної політики з боку великих центральних банків, що затягнулися, ще більше погіршать глобальні економічні перспективи.

Євро відіграв частину своїх втрат минулого тижня і виріс на азіатських торгах. Він падав до тижневого мінімуму в п'ятницю після того, як дані показали, що зростання бізнесу в єврозоні практично зупинилося в червні на тлі спаду у виробничій діяльності, що поглиблюється, і повільного розширення домінуючої в єврозоні галузі послуг.

Сьогодні о 20:30 очікується виступ глави ЄЦБ Крістін Лагард, чия риторика може скоригувати динаміку євро.

Фунт стерлінгів зріс, частково компенсувавши падіння на 0,8% минулого тижня після того, як Банк Англії збільшив ставку на 50 базисних пунктів, що викликало побоювання щодо рецесії у Великій Британії.

EUR/USD

Пара EURUSD тестує рівень 1,0903, який може бути підтверджений як опір. У цьому випадку ціна продовжить падіння пунктирного рівня підтримки 1,0835. Альтернативним сценарієм буде повернення до пунктирного опору 1,0973.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що пара відступає вниз від опору 1,0903, що створює передумови для ослаблення ціни до найближчої на південь мети 1,0835, зазначеної пунктиром.

GBP/USD

Пара GBPUSD залишається в рамках бокового діапазону 1,2647 – 1,2777. З середини боковика котирування локально можуть попрямувати до будь-якої з його кордонів, особливо враховуючи обмежений фон новин торгової сесії понеділка.На чотиригодинному графіку GBPUSD сформовано локальний торговий діапазон 1,2696 – 1,2845 між двома пунктирами. Пари ще має достатній запас ходу до його верхньої межі.

USD/JPY

Пара USDJPY впала, втративши більшу частину позицій торгової сесії п'ятниці. При цьому котирування залишаються в середині бокового діапазону 141,84 - 144,97, звідки можуть рушити до будь-якої його меж.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що в середині боковика 141,84 – 144,97 може бути сформований локальний діапазон консолідації та внутрішньоденні технічні орієнтири.

USD/CAD

Пара USDCAD підтвердила як опір рівень 1,3207 і впала до мінімумів попереднього торговельного тижня. Оновлення мінімумів торгової сесії четверга дозволить парі продовжити зниження до мети 1,3080.На чотиригодинному графіку USDCAD пара тримається поблизу мінімумів четверга-п'ятниці. Доки ціна їх не оновила, зберігається ймовірність локального відновлення до опору 1,3207.

Gold

Ціни на золото обережно поновлюються на тлі зниження долара США у понеділок.

Котирування дорогоцінного металу в п'ятницю відпрацювали межі бічного діапазону між рівнем підтримки 1908,66 і пунктирним опором 1936,88. Зараз у ціни Gold залишається невеликий запас ходу до його верхнього кордону. При її подоланні наступною метою зростання буде рівень 1949,80.

Brent

Нафта трохи виросла в понеділок, оскільки невдалий заколот російських найманців на вихідних викликав питання про стабільність Росії та постачання нафти.

Котирування марки Brent торгуються поблизу цін закриття п'ятниці. Ціна відступила вгору від підтримки бокового діапазону 72,59 – 77,48 і зберігає достатній запас ходу для його опору.

Поділіться цією новиною: