Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 26.03.2024

Долар США знижується другу сесію поспіль через фіксацію прибутку та деякий вплив з боку зміцнення ієни, частково викликаного стійким захистом японськими урядовцями національної валюти.

Оскільки на цьому тижні планується невелика кількість важливих економічних новин, увага інвесторів зосереджена на п'ятничному випуску кращого показника інфляції (PCE), який може впливати на перспективи процентних ставок у країні.

Прогнозується, що базовий індекс цін особистого споживання (PCE) у США за лютий збільшиться на 0,3%, що підтримає річний темп на рівні 2,8%.

Зараз долару складно зберігати якусь слабкість з огляду на перевищення темпів зростання в США над темпами в інших країнах. Американській валюті ще складніше ослабнути на тлі того, що центральні банки мають більш голубину риторику, ніж ФРС.

EUR/USD

Пара EURUSD утрималася вище за локальну пунктирну підтримку 1,0796 і перебуває на шляху до пунктирного опору 1,0866. Якщо ціна зможе подолати його, наступною метою для зростання буде опір 1,0903.На чотиригодинному графіку EURUSD пара відновлюється в рамках локального низхідного тренду. На шляху у ціни знаходиться проміжний пунктирний опір 1,0866, який необхідно подолати для того, щоб досягти верхньої межі тренду на перетині з горизонтальним рівнем 1,0903.

GBP/USD

Пара GBPUSD відновлюється на тлі дводенного зниження долара США. Технічно напрямок пари залежатиме від того, з якого боку від рівня 2647 закріпиться ціна. Якщо піднятися вище за нього не вдасться, цілями на південь будуть рівні 1,2503 і 1,2421.На чотиригодинному графіку пари GBPUSD бачимо, що пара відновлюється в межах діапазону 1,2598 – 1,2690 між двома пунктирами. Якщо спроба закріпитися вище за проміжний рівень 2647 буде успішною, зростання до пунктирного опору 1,2690 продовжиться.

USD/JPY

Технічна картина на графіку USDJPY майже не змінилася, незважаючи на вербальні інтервенції з боку Банку Японії. Пара відступила від опору 151,72 і залишається на шляху до підтримки 150 єн за долар.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо спробу розвороту вниз у коридорі 150,00 – 151,72. Найближчою локальною метою на південь буде пунктирна підтримка 150,78.

USD/CAD

Пара USDCAD залишається в середині діапазону 1,3565 – 1,3665, поки не подолавши лютневих максимумів. На цьому фоні подальший напрямок ціни зараз залежатиме від того, чи зможуть котирування утриматися вище за підтримку 1,3565.На чотиригодинному графіку USDCAD пара відступила вниз від пунктирного опору 1,3609, зберігаючи невеликий запас ходу підтримки 1,3565. Від цього рівня можливий як розворот нагору, так і спроба пробою та закріплення нижче. Другий сценарій мало ймовірний через мізерне фону новин сьогодні.

Gold

У вівторок ціни на золото застрягли у вузькому діапазоні, оскільки увага інвесторів була звернена на дані щодо інфляції PCE у США, які мають вийти пізніше цього тижня, що може пролити більше світла на терміни першого зниження процентної ставки Федеральною резервною системою цього року.

Котирування Gold відновлюються із середини діапазону 2144,33 - 2190,17, звідки можуть сходити до будь-якої з його меж.

Brent

Ціни на нафту практично не змінилися у вівторок після зростання попередньої сесії. Інвестори неоднозначно реагують на втрату російських нафтопереробних потужностей, хоча трохи слабший долар США надає чорному золоту певну підтримку.

Ціна марки Brent продовжує проторговувати рівень 85,62, торговий діапазон навколо якого варто розглядати між максимумами та мінімумами минулого тижня.

Поділіться цією новиною: