Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 25.10.2023

Долар США отримав підтримку завдяки опитуванню, яке показує, що бізнес у США виходить із п'ятимісячного спаду.

S&P Global у вівторок повідомило, що його зведений індекс менеджерів із закупівель у США, що відстежує як виробничий сектор, так і сектор послуг, зріс до найвищого рівня з липня, що потенційно дає Федеральній резервній системі США більше можливостей для підтримки високих відсоткових ставок.

Сьогодні о 17:00 будуть оголошені підсумки засідання Банку Канади. Буде опубліковано звіт з грошово-кредитної політики та Супровідну заяву Банку Канади. Очікується, що основна процентна ставка буде збережена на рівні 5,0%.

О 18:00 відбудеться пресконференція Банку Канади і виступить з промовою глава центробанку Маклем.

О 20:00 очікується виступ глави ЄЦБ Крістін Лагард.

О 23:30 виступить з промовою глава ФРС Джером Пауелл.

EUR/USD

Пара EURUSD впала, відскочивши вниз від пунктирного опору 1,0695. Зараз котирування мають запас ходу до рівня підтримки 1,0536 (нижній пунктир).На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що ціна відступила від опору висхідного каналу. Розворот ціни нагору може статися від підтримки аптренда в області пунктирної горизонталі 1,0563.

GBP/USD

Пара GBPUSD втратила попередні позиції, відскочивши вниз від опору бокового діапазону 1,2068 – 1,2307. З технічної точки зору котирувань залишається запас ходу до підтримки 1,2068.На чотиригодинному графіку GBPUSD, схоже, формується симетричний трикутник, і якийсь час ціна може залишатися всередині фігури, перш ніж проб'є одну з його меж.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує торгуватися під верхнім кордоном бокового діапазону 146,92 – 150,00, незважаючи на невелике зниження у вівторок. У котирувань залишається достатній запас ходу підтримки коридору.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що пара торгується в рамках боковика між пунктирним рівнем підтримки 149,35 та опором 150,00. Для виходу з нього потрібний значний драйвер волатильності.

USD/CAD

Пара USDCAD зросла на тлі зміцнення долара США та зниження цін на нафту. У котирувань залишається запас ходу до опору 1,3794. Проте, технічний сценарій може бути скоригований реакцією канадського долара на підсумки засідання Банку Канади.На чотиригодинному графіку USDCAD пара відновлюється в рамках висхідного тренду, в якому котирування ще мають запас ходу до його опору на перетині з горизонтальним рівнем 1,3794.

Gold

Золото продовжує консолідацію під рівнем опору 1974,51. З технічної точки зору котирування дорогоцінного металу залишаються на роздоріжжі: якщо рівень 1974,51 буде пробитий знизу вгору, ціна може продовжити зростання до рівня опору низхідного тренду. В іншому випадку можливе зниження в коридорі 1949,80 – 1974,51.

Brent

Нафта падає четвертий день у середу, оскільки побоювання з приводу уповільнення попиту в Європі компенсують побоювання з приводу перебоїв у постачаннях, спричинених конфліктом між Ізраїлем та ХАМАС у секторі Газа.

Котирування марки Brent пробили пунктирний рівень підтримки 89,00 (відзначений пунктиром) і перебувають на півдорозі до наступної мети 85,62.

Поділіться цією новиною: