Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 24.11.2023

Долар впав у п'ятницю на тлі ринкових очікувань про те, що відсоткові ставки в США досягли свого піку. Водночас єна зросла після того, як основне зростання споживчих цін в Японії прискорилося, що підсилює думки про те, що Банк Японії може незабаром згорнути грошово-кредитне стимулювання.

Оскільки ринки США закрилися в четвер у зв'язку зі святом Дня подяки та очікується більш коротка торгова сесія в Чорну п'ятницю, валюти, ймовірно, торгуватимуться у вузькому діапазоні, але з деякою волатильністю, оскільки ліквідність, як очікується, залишиться низькою.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує проторговувати рівень 1,0903, технічна картина на графіку не змінилася з учорашнього дня на тлі тонкого ринку. Діапазон торгів для пари знаходиться між двома пунктирами 1,0840 – 1,0973. З поточного технічного становища цін може йти до будь-якої його кордонів.На чотиригодинному графіку EURUSD проторгування рівня 1,0903 створює технічну невизначеність. Для ясності подальшого спрямування ціни необхідно дочекатися закріплення вище чи нижче цієї горизонталі.

GBP/USD

Пара GBPUSD продовжує спроби закріплення вище за пунктирний рівень 1,2512, але поки не оновила вчорашніх максимумів. Котирування зберігають технічний потенціал зростання до найближчого опору 1,2647.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо відскок нагору від пунктирного рівня 1,2512. Але сигналом до подальшого зростання пари буде закріплення вище за максимуми від 21 листопада.

USD/JPY

USDJPY так само залишається на шляху до опору бокового діапазону 146,92 - 150,00 в умовах обмеженої ліквідності. При цьому котирування зберігають невеликий запас ходу для його опору.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що ціна консолідується вище за пунктирний рівень 149,29, що створює технічні передумови для зростання до опору 150,00 при відновленні волатильності.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує консолідуватися в діапазоні 1,3661 – 1,3715. У ціни є технічний потенціал зниження його підтримки. Однак при відновленні волатильності з наступного тижня не виключено альтернативного сценарію - спроба пробою рівня 1,3715.На чотиригодинний графік USDCAD бачимо, що пара відскакує вниз від опору 1,3715, що відкриває їй шлях на південь до найближчого рівня 1,3661.

Gold

Ціни на золото продовжують консолідуватися поблизу ключового рівня $2000 за унцію на тлі тонкого ринку та стриманої динаміки американської валюти.

Котирування дорогоцінного металу продовжують торгуватися під опором 1998,19. Якщо подолати його не вдасться, ціна може опуститися нижче підтримки 1974,51.

Brent

Ф'ючерси на нафту марки Brent виросли в п'ятницю, частково компенсувавши втрати попередньої сесії, на тлі спекуляцій про те, чи прийде група виробників ОПЕК+ до угоди про подальші скорочення постачання.

Котирування марки Brent продовжують консолідуватися під опором 81,80, звідки можуть вирушити на південь до наступної на південь мети 77,48, так і перейти до тестування горизонталі 81,80 на міцність.

Поділіться цією новиною: