Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 24.01.2024

Долар впав проти кошика валют, хоча його приріст за рік, як і раніше, становить майже 5% на тлі ослаблення очікувань раннього скорочення ставок ФРС та яструбиної риторики представників ФРС.

О 17:00 буде оголошено підсумки засідання Банку Канади. Очікується, що основна відсоткова ставка залишиться незмінною лише на рівні 5,0%. Одночасно буде опубліковано доповідь щодо грошово-кредитної політики Банку Канади.

О 18.00 відбудеться прес-конференція Банку Канади.

EUR/USD

Пара EURUSD так само торгується під рівнем 1,0903. Ціна може залишитися в діапазоні між максимумами та мінімумами торгової сесії вівторка до оголошення підсумків засідання ЄЦБ у четвер.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо повернення котирувань до опору 1,0903 після вчорашнього падіння. Якщо звідси станеться черговий розворот донизу, пара може повернутися до вчорашніх мінімумів.

GBP/USD

Пара GBPUSD наближається до опору бокового коридору 1,2613 – 1,2777. Досягши його верхньої межі не виключений розворот вниз. Альтернативний сценарій подальшого зростання можливий у разі закріплення ціни вище за максимуми від 28 грудня.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо, що у пари залишається невеликий запас ходу до верхньої межі діапазону 1,2613 – 1,2777, при досягненні якої не варто унеможливлювати її тестування на міцність.

USD/JPY

Єна зміцнилася в середу на тлі зростання інвесторських очікувань про те, що Банк Японії припинить стимулювання найближчими місяцями. В результаті пара USDJPY впала до підтримки діапазону 146,92 – 150,00. Якщо рівень 146,92 встоїть, ціна може продовжити торгуватися в діапазоні між цією підтримкою та максимумами минулого тижня.На чотиригодинному графіку USDJPY пара знижується в рамках торговельного діапазону 146,92 – 148,50. До його підтримки ціна ще має запас ходу. Від рівня 146,92 можливий як розворот нагору, так і спроба пробою із закріпленням нижче. У другому випадку зниження може продовжитись до рівня 144,97.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує торгуватися навколо рівня 1,3457, доки не визначившись із напрямком. Рішення Банку Канади сьогодні і риторика щодо майбутньої траєкторії відсоткових ставок, ймовірно, надасть парі імпульсу та спрямування.На чотиригодинному графіку USDCAD торговий діапазон ціни можна розглядати між двома пунктирами 1,3407 - 1,3494.

Gold

Ціни на золото відіграли ранні втрати в середу і торгувалися стабільно, оскільки долар США впав із шеститижневого піку.

З технічного погляду положення котирувань Gold не змінилося. Ціна дорогоцінного металу все ще консолідуються в середині діапазону 1998,19 - 2046,56, звідки може сходити до будь-якої з його кордонів.

Brent

Нафта вагалася між помірним падінням та зростанням у середу, оскільки трейдери зважували вплив на ціни ескалації геополітичної напруженості, побоювань щодо млявого попиту та зміцнення долара.

Котирування марки Brent консолідуються під верхньою межею симетричного трикутника, який сформувався навколо рівня 77,48, звідки можуть знизитися або вийти з фігури вгору.

Поділіться цією новиною: